Gdzie obejrzeć

Lizzie McGuire
„Lizzie McGuire” to cieszący się popularnością amerykański serial dla młodzieży, który był produkowany przez Disney Channel w latach 2001-2004. Opowiada o codziennym życiu nastolatki, która co dzień musi zderzać się ze szkolną i nieraz bolesną rzeczywistością. Dziewczyna jednak nie daje za wygraną i stara się utrzeć nosa swoim wrogom oraz ugłaskać niezbyt pobłażliwych nauczycieli. W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się wielokrotna laureatka nagrody Teen Choice, Hilary Duff.

Tytuł oryginalny: Lizzie McGuire
Gatunek: Komedia
Liczba sezonów: 2
Twórcy: Henry Chan / Timothy Busfield
Rok premiery: 2001
Kraj: USA

Lizzie McGuire / Materiały prasowe

Opis serialu

Serial opowiada o losach Lizzie McGuire, która jest uczennicą college’u. Codziennie musi zmagać się ze szkolną rzeczywistością, która nie zawsze jest łatwa i przyjemna. Jak większość nastolatków, dziewczyna ma problemy z nauką, dostosowaniem się do reszty rówieśników, a także z nawiązaniem nici porozumienia z nauczycielami, swoimi rodzicami oraz młodszym bratem Mattem. Chłopak uwielbia naprzykrzać się siostrze i płatać jej figle, które doprowadzają ją do skraju wytrzymałości. Rodzice z kolei starają się pomóc córce w rozwiązywaniu życiowych problemów, jednak Lizzie zazwyczaj zbyt późno słucha ich rad, przez co pakuje się w kolejne kłopoty. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy nastolatka zakochuje się po uszy w przystojnym Ethanie. Wraz z nią czoła tym przeciwnościom losu stawiają jej najlepsi przyjaciele, Miranda i Gordo.

Warto też obejrzeć inne produkcje dla młodzieży, takie jak „High School Musical” czy „Zmierzch”. Polecamy również muzyczny film „Footloose” z Kevinem Baconem w roli głównej.

Obsada

Hilary Duff – Lizzie McGuire
Jake Thomas – Matt McGuire
Robert Carradine – Sam McGuire
Hallie Todd – Jo McGuire
Clayton Snyder – Ethan Craft
Ashlie Brillault – Kate Sanders
Adam Lamberg – Gordo
Lalaine – Miranda Sanchez

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO