Gdzie obejrzeć

W.E. Królewski romans online
Film „W.E. Królewski romans” to opowieść o marzycielce, która dała się porwać historii jednego z największych skandali XX wieku. Główna bohaterka krok po kroku śledzi historię zakazanej miłości króla Edwarda VIII i Wallis Simpson, którzy poświęcili wszystko, żeby być razem. W ich burzliwych losach powoli odnajduje smutną prawdę, która mówi, że nic na świecie nie jest idealne, a historie wielkich romansów kryją w sobie mroczne tajemnice.

Tytuł oryginalny: W.E.
Gatunek: dramat
Rok produkcji: 2011
Premiera: 1 września 2011
Reżyseria: Madonna
Scenariusz: Alek Keshishian

Plakat

Opis fabuły

Film przenosi nas w realia 1998 roku. Młoda mieszkanka Nowego Jorku, Wally Winthrop, jest zafascynowana jednym z największych skandali, które miały miejsce w XX wieku. Około sześćdziesiąt lat wcześniej, król Edward VIII poświęcił tron Wielkiej Brytanii, żeby być z kobietą, którą kochał nad życie. Związek z piękną amerykańską rozwódką Wallis Simpson był wówczas niedupuszczalnym mezaliansem. Ta niezwykła historia miłosna sprawia, że Wally, której małżeństwo pozostawia wiele do życzenia, zaczyna popuszczać wodze fantazji i wpadać w lekką obsesję. Namiętnie czyta listy pary kochanków i jeździ na aukcje, na których wystawiane są niegdyś należące do nich przedmioty. Wkrótce z zaskoczeniem zaczyna dochodzić do wniosku, że ich życie wcale nie było tak szczęśliwe, jak się z pozoru wydaje. Wszystko zaczyna się jeszcze bardziej komplikować, gdy w życiu Wally pojawia się pewien przystojny rosyjski ochroniarz.


Gdzie obejrzeć cały film W.E. Królewski romans i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu W.E. Królewski romans online. Pełną obsadę filmy W.E. Królewski romans znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Andrea Riseborough
Natalie Dormer
Oscar Isaac
Abbie Cornish
James D’Arcy
Katie McGrath

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO