Gdzie obejrzeć

After Life sezon 2 gdzie obejrzeć online?
Na Netflixie 24 kwietnia pojawił się drugi sezon niecodziennej komedii, która przypadła do gustu milionom widzów na całym świecie. Mowa o serialu „After Life”, który opowiada historię Tony’ego – mężczyzny w średnim wieku, który boryka się z utratą ukochanej żony. Niemal codziennie ogląda filmy z jej udziałem i pogrąża się w smutku. Jego samopoczucie ma także wpływ na innych – główny bohater często jest ironiczny lub po prostu chamski. Prowadzi to do szeregu zabawnych sytuacji i gagów. Pod koniec pierwszego sezonu zaczęła się w nim dokonywać zmiana, którą widzowie będą mogli śledzić w drugiej części.

Materiały prasowe Netflix

Na platformę trafiło od razu wszystkie sześć odcinków drugiego sezonu – każdy z nich trwa około pół godziny. Widzów czekają więc około 3 godziny świetnej zabawy. 

Co w drugim sezonie?

W drugiej odsłonie „After Life” okaże się, że Tony nie jest jeszcze stracony dla świata – w jego życiu pojawi się iskierka nadziei, któa systematycznie będzie prowadzić do zmian wewnętrznych głównego bohatera. Tony stanie się bardziej pomocny, empatyczny i uczuciowy. W jego sercu wciąż jednak niezwykle ważne miejsce zajmuje zmarła żona, która przewija się w niemal każdym odcinku. Reżyserem, producentem i odwrócą roli Tony’ego jest ponownie Ricky Gervais, który w pierwszej odsłonie zyskał oddane grono fanów. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun drugiego sezonu „After Life”. Miłego seansu!

After Life - zwiastun 2. sezonu

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO