Gdzie obejrzeć

Agi Bagi
Ikoniczne już polskie kreskówki i animacje wciąż mają wiernych fanów, którzy z pokolenia na pokolenie kultywują tradycję wspólnego śledzenia losów głównych bohaterów. Dzisiejsze dzieci znają Koziołka Matołka czy Bolka i Lolka. Niezmiennie pojawiają się jednak nowe polskie produkcje, które skierowane są do najmłodszych. Jedną z nich jest „Agi Bagi”.

Tytuł: Agi Bagi
Twórcy: Tomasz Niedźwiedź, Bartosz Słomka
Kraj: Polska
Liczba odcinków: 52 (3 serie) – serial nadal w produkcji

Materiały promocyjne serialu / Netflix

Opis serialu

Głównymi bohaterami serialu są Zibi i Bodzio, którzy zamieszkują tytułową planetę Agi Bagi. Animacja opowiada o relacji dwóch plemion zamieszkujących planetę - Agingów i Bagingów. Ich naturalne środowiska przenikają się i razem tworzą ekosystem, o który w zgodzie dbają wszystkie istoty zamieszkałe na planecie. Każdy spośród wielu epizodów jest opowieścią o konkretnej zależności, współpracy, wzajemnej pomocy i chęci wspólnego rozwiązywania problemów. Serial ma więc rolę głęboko edukacyjną i pokazuje najmłodszym wzorce zachowań. „Agi Bagi” oglądać można zarówno w telewizji (TVP ABC, Polsat JimJam), jak i internecie (Netflix, Chili, TVP VOD).  Materiały i odcinki związane z perypetiami stworków znaleźć można też na YouTube. Poniżej jedna z piosenek, która została umieszczona w serwisie. 

Agi Bagi - piosenka

Jesteś fanem kreskówek? A może chcesz obejrzeć animowaną produkcję wraz ze swoją pociechą? Sprawdźcie koniecznie Jak wytresować smoka 2, Co w trawie piszczy i Iniemamocnych.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO