Czy to będzie rewolucja?

FIFA 22 zapowiedziana! Mamy pierwszy zwiastun

FIFA to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kultowych cyklów w historii gier. Nic więc dziwnego, że premiera każdej kolejnej części budzi niemałe emocje i to nie tylko wśród sympatyków wirtualnej piłki kopanej. EA już teraz zapowiada, że w końcu doczekamy się prawdziwej rewolucji – przełomowe mają być stroje Xsens, które rejestrują ruch 22 piłkarzy jednocześnie. To z kolei przełożyć ma się na większą ilość danych. Do dyspozycji graczy oddana zostanie także nowa oprawa graficzna, animacje i sekwencje. Gra ma się cieszyć większą intensywnością rozgrywki i jeszcze lepszą responsywnością poszczególnych graczy. 

Materiały promocyjne gry

Kiedy zadebiutuje nowa FIFA? Gra pojawi się na PC (Steam i Origin), PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One, Xboxa Series X/s oraz Google Stadia 1 października. 

FIFA 22 – co nowego?

Do dyspozycji graczy ma zostać oddany nowy model ataku – mamy mieć jeszcze większy wpływ na poruszanie się poszczególnych zawodników. W obronie natomiast drużyna ma grać bardziej zespołowo i pilnować kształtu formacji. Sama gra przynieść ma też nowości w najpopularniejszym trybie – Ultimate Team. Pojawią się w nim karty zawodników z przeszłości, którzy złotymi zgłoskami zapisali się w historii reprezentowanych przez siebie klubów. W trybie kariery będziemy mogli natomiast stworzyć własny zespół – nowością jest także liga indyjska, która będzie w pełni licencjonowana w najnowszej odsłonie. Oczekiwanie na nową grę może umilić zwiastun, który obejrzycie poniżej.

Sprawdź również PES 2022 – otwarta beta nowej gry od KONAMI.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO