Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Zombieland (2009) online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Zombie i śmiercionośne wirusy to motywy, które dość często przewijają się w filmach i serialach. Nie zawsze jednak muszą się one kojarzyć z przerażającymi horrorami czy trzymającymi w napięciu filmami akcji. Świetnym przykładem może być tutaj film "Zombieland", który zadebiutował w 2009 roku. 

Tytuł oryginalny: Zombieland
Gatunek: Horror / Komedia
Reżyseria: Ruben Fleischer
Scenariusz: Rhett Reese / Paul Wernick
Rok produkcji: 2009
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Plaga zamienia całą ludzkość w żądne krwi zombie. Zakażenia udało się uniknąć nielicznym. Wśród nich jest fajtłapowaty student Columbus (Jesse Eisenberg), który boi się własnego cienia oraz uwielbiający gorące laski, nieustraszony Tallahasse (Woody Harrelson). Razem muszą stawić czoła najbardziej przerażającemu wyzwaniu w swoim życiu, czyli zniesieniu wzajemnego towarzystwa. W walce o przetrwanie towarzyszą im Emma Stone i Abigail Breslin. "Zombieland" to zabójcza komedia, pełna wystrzałowej rozrywki. Obecnie film bez trudu znajdziemy w serwisach streamingowych. W swojej ofercie mają go między innymi Netflix, Rakuten, Chili, iTunes i Player. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun filmu i jego obsadę. 


Zwiastun


Obsada filmu

Jesse Eisenberg
Woody Harrelson
Emma Stone
Abigail Breslin
Amber Heard
Bill Murray
Derek Graf
Justin Price
Mike White
Victory Van Tuyl
Michelle Sebek

Sprawdź również drugą część - Zombieland: kulki w łeb.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO