Kim jest?

Amber Heard – kontrowersyjna gwiazda „Aquamana”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

flickr.com/Gage Skidmore/CC BY-SA 2.0

Amber Heard jest amerykańską aktorką i modelką. Międzynarodową sławę przyniosły jej role między innymi w takich produkcjach jak „Dziennik zakrapiany rumem”, „Liga sprawiedliwości”, „Piekielna zemsta” czy „Aquaman”. Od kilku lat cały świat pilnie śledzi jej batalię sądową z byłym mężem, Johnnym Deppem, którego oskarżyła o stosowanie przemocy domowej. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Amber Heard

Pełne imię i nazwisko: Amber Laura Heard
Data urodzenia: 22 kwietnia 1986, Austin, USA
Zawód: aktorka, modelka
Partner: Johnny Depp (2015-2016)
Dzieci: brak
Wzrost: 170 cm
Waga: 54 kg
Instagram: @amberheard


Kariera

Amber Heard po porzuceniu szkoły średniej rozpoczęła karierę modelki w Nowym Jorku. Wkrótce pojawiła się w teledyskach do utworów „There Goes My Life” Kenny’ego Chesneya i „I Wasn’t Prepared” Eisley. W 2004 roku zadebiutowała jako aktorka w serialach stacji CW „Jack i Bobby” oraz „The Mountain”. Rok później otrzymała epizodyczną rolę w „Życiu na fali”, a w 2007 roku zagrała w serialu „Tajemnice Palm Springs”. Pierwszą filmową rolę otrzymała w thrillerze „Wszyscy kochają Mandy Lane”. Przełom w jej karierze nastąpił z kolei w 2008 roku, gdy zagrała w filmie „Po prostu walcz!”. Z czasem zaczęła pojawiać się w coraz większych produkcjach, takich jak „Ojczym”, „Zombieland”, „Piekielna zemsta” czy „Dziennik zakrapiany rumem”. W 2018 roku wcieliła się w rolę Mery w filmie „Aquaman” - otrzymała za nią nominację do MTV Movie Award w kategorii „Najlepszy pocałunek”.

Życie prywatne

Gwiazda oficjalnie przyznała, że jest biseksualna. W 2015 roku wyszła za Johnny’ego Deppa, z którym rozstała się rok później. Ich związek zakończył się wielką batalią sądową po tym, jak aktorka oskarżyła Deppa o stosowanie wobec niej przemocy domowej.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO