Gdzie obejrzeć

Zaginione miasto (2022) online

"Zaginione miasto" to historia o pisarce i modelu z okładki jej książki, którzy to zostają uprowadzeni. I to właśnie okazuje się niesamowitą przygodą ich życia. 

Rok produkcji: 2022
Oryginalny tytuł: The Lost City 
Gatunek: Akcja / Komedia romantyczna 
Produkcja: USA 
Reżyseria: Aaron Nee / Adam Nee 
Scenariusz: Dana Fox / Oren Uziel / inni 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

Błyskotliwa, chociaż samotna pisarka - Loretta Sage - pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model - Alan. Alan tak mocno wczuł się w te książki, że bardziej zachowuje się jak postać z książek niż on sam. Podczas trasy promującej nową książkę zostaje porwana przez ekscentrycznego milionera. Alan chce udowodnić, że może być bohaterem w prawdziwym życiu i rusza na ratunek. To będzie podróż ich życia. 

Zobacz również takie produkcje jak "Kartografia pod jemiołą", "Jak pokochałam gangstera" oraz "Zaczarowane ciasto świąteczne". 


Zaginione miasto gdzie obejrzeć za darmo lektor pl, opinie, obsada, Netflix, CDA

Gdzie obejrzeć cały film Zaginione miasto ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Zaginione miasto oraz filmy i seriale podobne do Zaginione miasto (2022) online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Zaginione miasto (2022) online. Pełna obsada filmu Zaginione miasto. Film Zaginione miasto gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Zaginione miasto Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Zaginione miasto a także poznać podobne filmy do Zaginione miasto oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Zaginione miasto znajdziesz poniżej

Zwiastun

Obsada

Sandra Bullock - Loretta Sage 
Channing Tatum - Alan 
Daniel Radcliffe - Fairfax 
Patti Harrison 
Da'Vine Joy Randolph 
Brad Pitt 
Oscar Nunez 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO