Kim jest?

Lucy Hale - Aria ze Słodkich kłamstewek. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci

Materiały promocyjne serialu

Lucy Hale to amerykańska aktorka i piosenkarka, która najlepiej znana jest z roli w produkcji "Pretty Little Liars". Na swoim koncie ma jednak więcej znaczących ról. Pytanie - jak dobrze znacie ją poza małym i dużym ekranem? 

Wszystko o: Lucy Hale 

Pełne imię i nazwisko: Karen Lucille Hale 
Data i miejsce urodzenia: 14 czerwca 1989, Memphis, Tennessee, USA 
Zawód: aktorka, piosenkarka 
Partner: Skeet Ulrich (2021 - obecnie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 157 cm 
Waga: ok. 50 kg 
Instagram: @lucyhale

Wczesne życie 

Urodziła sie w Memphis, w stanie Tennessee. Ma starszą siostrę - Maggie, a także przyrodnią siostrę Kirby i przyrodniego brata Wes'a. Jako dziecko uczyła się w domu. Od małego brała lekcje aktorstwa i śpiewu. Jako dziecko cierpiała na problemy z jedzeniem. 


Kariera

Karierę piosenkarki rozpoczęła w wieku 14 lat, kiedy wzięła udział w reality show "American Juniors". Jej inspiracją do zaczęcia kariery muzycznej były m.in. Shania Twain czy Britney Spears. W 2014 roku wydała swoją debiutancką płytę. Karierę aktorki rozpoczęła w 2005 roku, kiedy gościnnie zaczęła występować m.in. w takich serialach jak "Drake & Josh". W 2007 roku otrzymała swoją pierwszą rolę - zagrała Becce Sommers w serialu "Bionic Woman: Agentka przyszłości". Swoją sławę zawdzięcza roli w serialu "Pretty Little Liars", gdzie grała Arię Montgomery. Zagrała w takich produkcjach jak "Kopciuszek. W rytmie miłości" oraz "Wyspa Strachu".

Życie prywatne 

Lucy Hale spotykała się m.in. z Davidem Henrie czy Drew Van Ackerem. W 2021 roku została "przyłapana" na całowaniu się z o 20 lat starszym aktorem serialu "Riverdale" - Skeetem Ulrichem. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO