Chwyta za serce

Trzy metry nad niebem – wakacyjna miłość pełna uniesień

Prawdziwa miłość podobno zdarza się tylko raz. Uczucia do drugiej osoby potrafią pojawić się nagle i przysłonić nam niemal cały świat. Wspólnie spędzone chwile stają się wówczas niemal bezcenne. Serial „Trzy metry nad niebem” opowiada historię niesamowitej miłości, która narodziła się w przepięknym regionie Europy.

Tytułu oryginalny: Summertime
Gatunek: Dramat
Rok: 2020
Kraj: Włochy

Materiały promocyjne serialu / Netflix

Opis serialu

Widzowie z pewnością mogą kojarzyć również film o takim samym tyle – włoski serial „Trzy metry nad niebem” to jednak inna historia, która rozgrywa się na jednym z włoskich wybrzeży. To właśnie tam poznają się główni bohaterowie serialu, którzy są sobą zauroczeni niemal od pierwszych chwil. Alessandro jest byłym mistrzem wyścigów motocyklowych i stara się poukładać swoje życie na nowo. Summer natomiast jest dziewczyną, która za wszelką cenę chce wyrwać się z otaczającej ją rutyny. Para zakochuje się w sobie bez pamięci i spędza razem wakacje, których prawdopodobnie nie zapomni do końca swoich dni. Pierwszy sezon serialu obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej obejrzeć możecie zwiastun. 


Trzy metry nad niebem – zwiastun

Obsada

Rebecca Coco Edogamhe - Summer
Ludovico Tersigni - Alessandro
Amanda Campana - Sofia
Andrea Lattanzi - Dario
Thomas Camorani - Manu
Alice Ann Edogamhe - Blue
Giovanni Maini - Edo
Mario Sgueglia - Maurizio
Thony - Isabella

Szukacie innych produkcji o zwariowanej miłości? Sprawdźcie koniecznie filmy Seks, miłość i terapia i Jak poślubić milionera. Możecie też obejrzeć film Trzy metry nad niebem, który tematyką przypomina opisywany wyżej serial

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO