Zwyrodniałe miasto wraca

Sin City 2: Damulka warta grzechu (2014) - zemsta starej znajomej

"Sin City 2: Damulka warta grzechu" to film nakręcony w 2014 roku, który jest kontynuacją kinowego hitu z roku 2005. Tym razem głównym bohaterem filmu jest Dwight, mieszkaniec Basin City, w którego życiu pojawia się znajoma sprzed lat. 

Tytuł oryginalny: Sin City: A Dame to Kill For
Gatunek: Kryminał
Reżyseria: Robert Rodriguez / Frank Miller
Scenariusz: Frank Miller
Rok produkcji: 2014
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke). Film obecnie obejrzęć można za pośrednictwem streamingowego serwisu CDA. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun produkcji i jej obsadę. 


Zwiastun


Obsada filmu

Eva Green
Jessica Alba
Josh Brolin
Mickey Rourke

W filmie wystąpiła między innymi Jessica Alba, któą podziwiać możemy także w produkcjach Poznaj naszą rodzinkę i Przebudzenie

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO