Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Rodzice online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Wychowywanie dzieci to dla wielu najpiękniejszy okres w życiu. Każdy rodzic wie jednak, że wiąże się on z licznymi wyrzeczeniami, poświęceniami i przede wszystkim sporym wysiłkiem. Rodzinne perypetie niejednokrotnie bywały już tematem filmów i seriali. Scenarzyści serialu „Rodzina” wzięli się jednak za ten temat z zupełnie innej strony. 

Tytuł oryginalny: Breeders
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Chris Addison / Ben Palme
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Głównymi bohaterami serialu „Rodzina” są Paul (Martin Freeman) i (Daisy Haggard). On jest ojcem, który często musi znosić fanaberie swoich dzieci, ona natomiast prowadzi studio nagrań i łączy to z obowiązkami matki. Serial pokazuje swoisty paradoks, który bliski jest wielu rodzicom – z jednej strony pociechy są najbardziej kochanymi i rozpieszczanymi domownikami, z drugiej często ma się ich dość. Bezkompromisowa produkcja pokazuje zarówno wszystkie zalety i wspaniałe chwile bycia rodzicem, jak i brutalną prawdę o codziennym życiu z małymi ludźmi. Poza dziećmi główni bohaterowie mają też inne przyziemne problemy, które zna niejeden dorosły. Jak każdy związek przeżywają wzloty i upadki – mają też do spłacenia kredyt hipoteczny. Jak potoczą się ich losy? Przekonać się o tym mogą użytkownicy HBO GO. Poniżej natomiast znaleźć możecie zwiastun i obsadę tej komediowej produkcji.


Rodzice – zwiastun

Obsada

Martin Freeman - Paul Worsley
Daisy Haggard - Ally Worsley
George Wakeman - Luke Worsley
Jayda Eyles - Ava Worsley
Alun Armstrong - Jim
Joanna Bacon - Jackie
Patrick Baladi - Darren
Stella Gonet - Leah
Michael McKean - Michael
Tim Steed - Carl

Sprawdź również filmy Epoka lodowcowa, Kobieta w klatce i Pozycja obowiązkowa

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO