Przykre czasy

"Sala samobójców. Hejter" - czyli jak kogoś zranić przez Internet

„Sala samobójców” to swego czasu jeden z lepszych filmów Jana Komasy. To właśnie dzięki niemu zdobył swoją popularność (teraz jest jeszcze „Miasto 44” i kandydat do Oscara, czyli „Boże Ciało”). Czy nowy film „Sala samobójców. Hejter” będzie tak dobra jak część pierwsza? I ile będzie miała wspólnego z tym filmem, który już znamy?

Gatunek: Thriller
Rok produkcji: 2020
Produkcja: Polska
Reżyseria: Jan Komasa
Scenariusz: Mateusz Pacewicz
Premiera: 13 marca 2020

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Tomek jest studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. A w zasadzie był, ponieważ został przyłapany na plagiacie i wydalono go z uczelni. Nie zamierza jednak wyjawiać prawdy ludziom, którzy udzielają mu pomocy finansowej – czyli przed Krasuckimi. Krasuccy to rodzice Gabi, czyli jego przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Niestety, mimo usilnych prób – jego kłamstwa wychodzą na jaw. Małżeństwo traci do niego zaufanie i nie są już tak życzliwi jak byli do tej pory. Postanawiają odciąć go od pieniędzy i oddzielają go od Gabi, w której podkochiwał się przez te wszystkie lata. Targa nim złość, chce zemsty. I nadchodzi ku temu okazja. Otrzymuje pracę w agencji reklamowej i dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod przykrywką obowiązków zawodowych – zbiera informacje o Krasuckich, którzy aktywnie włączeni są w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego.
Plan internetowego hejtera staje się coraz bardziej realny, a droga do jego realizacji to wirtualny świat popularnej gry komputerowej.


Zwiastun


Obsada

Maciej Musiałowski – Tomek Giemza
Vanessa Aleksander – Gabi Krasucka
Danuta Stenka – Zofia Krasucka
Jacek Koman – Robert Krasucki
Agata Kulesza – Beata Santorska
Maciej Stuhr – Paweł Rudnicki
Adam Gradowski – Stefan Guzkowski
Piotr Biedroń – Kamil
Jędrzej Wielecki – Staszek Rydel

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO