Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Ratownik online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Zdarza się, że całe nasze życie zostaje przewartościowane w ułamku sekundy. Musimy wówczas stawić czoła problemom, które jeszcze niedawno były dla nas zupełnie odległe i nierealne. Nie wszyscy jednak potrafią znaleźć równowagę i wewnętrzny spokój. Właśnie tak jest w przypadku bohatera hiszpańskiego filmu pod tytułem „Ratownik”. 

Tytuł oryginalny: El practicante
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Carles Torras
Rok produkcji: 2020
Kraj: Hiszpania

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu pod tytułem „Ratownik” jest Ángel, w którego rolę wcielił się Mario Casas. Mężczyzna pracuje jako paramedyk, a jego życie wydaje się być poukładane i stabilne. Pewnego dnia jednak wszystko przekreśla okropny wypadek, który sprawia, że musi on się poruszać na wózku inwalidzkim. Bohater popada w depresję, która spowodowana jest skutkami nieszczęśliwego zdarzenia. Swój żal, smutek i rozgoryczenie kieruje on w stronę kobiety, która według niego nie pomogła mu w trudnych dla niego chwilach. Smutek i żal powoli przeradza się w obsesję, której skutki mogą być fatalne. Utrzymany w klimacie thrillera film trzyma w napięciu i jest reprezentantem hiszpańskiego kina. Obejrzeć go można za pośrednictwem Netfliksa – poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Ratownik – zwiastun 

Obsada

Mario Casas
Déborah François
Guillermo Pfening
Celso Bugallo
Raúl Jiménez
Maria Rodríguez Soto
Pol Monen
Gerard Oms

Szukasz innych nowości z Netfliksa? Polecamy film Enola Holmes i seriale Strategia życia oraz Mighty Express (dla najmłodszych). 

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO