Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Strategia życia online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

W sporcie nie zawsze liczą się jedynie umiejętności, fizyczna siła czy szybkość. Czasem równie ważna jest odpowiednia taktyka, strategia i psychiczne podejście do starcia z rywalem czy własnymi słabościami. Strategią zajmują się dziś wybitni specjaliści, wśród których nietrudno wyróżnić sławy światowego formatu. To właśnie oni są bohaterami dokumentalnego serialu pod tytułem „Strategia życia”.

Tytuł oryginalny: The Playbook
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Dzisiejszy sport to coś znacznie więcej niż prymitywna rywalizacja z przeciwnikiem czy próba osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Dziś za sukcesem sportowym stoi sztab ludzi – analityków, medyków czy trenerów, którzy starają się zwiększyć wydajność i możliwości sportowców. To właśnie trenerom poświęcony jest dokumentalny serial pod tytułem „Strategia życia”. To w każdym jego odcinku poznamy sportowych trenerów, którzy postarają się nam przekazać rady i przepisy na sukces zarówno w karierze sportowej, jak i w życiu prywatnym. Dokument może okazać się świetną propozycja nie tylko dla miłośników sportu. Niezdecydowanych przekonać może natomiast zwiastun produkcji, który znaleźć możecie poniżej. Wszystkie odcinki nowego dokumentalnego serialu dostępne są na Netfliksie.

Strategia życia – zwiastun 

Szukasz innych seriali dokumentalnych? Polecamy produkcje Challenger: Ostatni lot i Izzy w świecie koali.


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO