Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Mario Casas. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci, filmy i seriale

Materiały promocyjne serialu

Mario Casas to hiszpański aktor, model i tancerz, który zagrał m.in. w takich produkcjach jak "Contratiempo" czy "Ratownik". Zobaczcie jak wiele o nim wiecie. 

Wszystko o: Mario Casas

Pełne imię i nazwisko: Mario Casas Sierra 
Data i miejsce urodzenia: 12 czerwca 1986, A Corunia, Galicja, Hiszpania 
Zawód: aktor, tancerz, model 
Partnerka: brak
Dzieci: brak
Wzrost: 180 cm 
Waga: ok. 75 kg 
Instagram: @mario_houses

Wczesne lata

Urodził się w A Corunii w Galicji. Jest najstarszy z pięciorga dzieci. W 1994 roku przeprowadził się z rodziną do Barcelony. Początkowo chciał być strażakiem, policjantem albo piłkarzem, ale w końcu postanowił zostać aktorem. Studiował w Escuela de Interpretacion Cristina Rota. Potem, mając 17 lat, przeniósł się do Madrytu. 


Kariera 

Początkowo występował w reklamach, aż udało mu się zdobyć rolę w programie "Cronicas Marcianas", a następnie w telenoweli "Obsesja". Najbardziej znany stał się dzięki roli w melodramacie "Trzy metry nad niebem". Zagrał również w takich produkcjach jak "Contratiempo", "Ratownik" czy "Niewinny". Więcej o jego karierze możecie przeczytać niżej. 

Życie prywatne 

Był w związku m.in. z Marią Valverde, Bertą Vazquez i Biancą Suarez. Obecnie jest singlem. 


Mario Casas - najlepsze filmy i seriale

Mario Casas, a właściwie to Mario Casas Sierra, to hiszpański aktor, który na świat przyszedł 12 czerwca 1986 roku. Ma czwórkę rodzeństwa, jest najstarszym snem robotnika budowlanego oraz gospodyni domowej. Początkowo chciał zostać policjantem albo strażakiem, a potem piłkarzem, ale jednak został aktorem. Całe szczęście! Bo Casas ma naprawdę wielki talent. Swoją karierę zaczynał od reklam, ale szybko zadebiutował w telewizji. Jego debiutem filmowym był melodramat "Letni deszcz", gdzie w 2006 roku zagrał u boku Antonio Banderasa. Wybraliśmy pięć najlepszych produkcji z udziałem Mario Casasa.  

1. Contratiempo. Niewidzialny gość - reż. O. Paulo, 2016
2. Trzy metry nad niebem - reż. F.G. Molina, 2010 
3. Niewinny - O. Paulo, 2021
4. Były lokator - reż. D. Pastor / A. Pastor, 2020 
5. Ratownik - reż. C. Torras, 2020 

Jeśli chcecie zobaczyć więcej produkcji z Mario Casasem w roli głównej, sprawdźcie również "Bar" oraz "Tylko Ciebie chcę". 

Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO