Mocne i kultowe kino

Psy II: Ostatnia krew (1994) online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać?

"Psy II: Ostatnia krew" to film nakręcony w 1994 roku, który jest kontynacją kultowego filmu z 1992 roku. Głównym bohaterem filmu jest ponownie Franz Bauer, który wychodzi z więzienia i wplątuje się w nieczyste interesy. 

Tytuł oryginalny: Psy II: Ostatnia krew
Gatunek: Sensacyjny
Reżyseria: Władysław Pasikowski
Scenariusz: Władysław Pasikowski
Rok produkcji: 1994
Kraj: Polska

 

Kadr z filmu Psy II: Ostatnia krew

Opis fabuły

Zwolniony z więzienia Franz Maurer (Bogusław Linda) spotyka Radosława Wolfa (Artur Żmijewski), handlarza bronią, który wrócił do Polski z wojny w byłej Jugosławii. Ten kontaktuje go z amerykańskim dyplomatą Williamem (Marek Barbasiewicz), który okazuje się szefem gangu przemytników broni. William proponuje Franzowi pracę zlecając mu odebranie długu od rosyjskiej mafii. Wolf, Mauer i Nowy ryzykując życie odzyskują pieniądze, za które William kupuje broń z nadzieją przemycenia jej do Sarajewa. Franz powiadamia policję o planach przemytu i staje do ostatecznej rozprawy z Williamem, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć zamierzony cel. Filmu obecnie nie znajdziemy niestety w ofercie żadnego z wiodących serwisów streamingowych. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Zwiastun


Obsada filmu

Bogusław Linda
Artur Żmijewski
Cezary Pazura

W jedną z postaci wcielił się aktor Artur Żmijewski, którego widzowie kojarzyć mogą także z seriali Na dobre i na złe czy Ojciec Mateusz

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO