Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Pray Away (2021) online - opis filmu. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Ofiary, ale również byli liderzy, tzw. terapii konwersyjnej, opowiadają o szkodach, jakie wyrządzili całemu środkowisku LGBTQ+. To również historia tego, jak dalszy, katastrofalny wpływ miała dla nich ta "terapia". 

Rok produkcji: 2021 
Gatunek: Dokumentalny 
Produkcja: USA 
Reżyseria: Kristine Stolakis 
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

W latach 70. XX wieku pięciu mężczyzn, którzy należeli do Kościoła ewangelickiego, nie potrafiąc się pogodzić ze swoją orientacją, założyli koło biblijne, aby "wyleczyć się" z bycia gejem. Szybko dostali ponad 25 000 listów, w których ludzie prosili ich o pomoc, dlatego zarejestrowali swoją działalność, jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych organizacji, która zajmowała się terapią konwersyjną na świecie. Ale założyciele ukrywali, że im nie udało się pozbyć zainteresowania tą samą płcią. W tym dokumencie ofiary terapii i liderzy opowiadają, jak wiele złego zrobiono im terapią konwersyjną. To historia o tym, jak wiele złego wyrządzono tym ruchem, zarówno środowisku LGBTQ, jak i społeczności chrześcijańskiej. 

Zobacz również takie produkcje jak "Geniusz", "Respect" oraz "Wymazać siebie". 


Zwiastun

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO