Gdzie obejrzeć

Palm Springs online Gdzie obejrzeć cały film

Nyles dzień w dzień przeżywa ten sam… dzień. Po prostu wpadł w pętle czasu, gdzie każdy dzień wygląda tak samo. Niespodziewanie do jego dziwnej pętli czasowej dołączają nowe osoby. To motyw zaskakujący. Nie jeden, a trzech bohaterów musi poradzić sobie z pętlą. 

Rok produkcji: 2020
Gatunek: Komedia 
Produkcja: USA 
Reżyseria: Max Barbakow 
Scenariusz: Andy Siara
Platforma: Netflix

 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

„Palm Springs” to film, który porusza motyw pętli czasowej. Główny bohater - Nyles - codziennie przeżywa jeden i ten sam dzień. Gdy go poznajemy, to jest już uwięziony w tej pętli i to od bardzo długiego czasu. Jest zmuszony przeżywać ten sam dzień - ślub Talay, koleżanki jego dziewczyny. Czyli każdego dnia od nowa jest gościem na imprezie. Jest otoczony z pozoru obcymi osobami, ale stają się mu coraz to bliższe i bliższe. Zna ich największe sekrety, wie kto z kim i dlaczego, potrafi wyliczyć ich fetysze. Nieopatrznie do pętli wciąga się Roy - w zemście mści się na nim w bestialski sposób. Pewnego dnia pojawia się również Sarah - siostra panny młodej. I chociaż Nyles doskonale wie, co zapoczątkowało pętle - nie umie się wyrwać. Czy w końcu mu się to uda? 

Jeśli lubisz takie produkcje jak "Palm Springs" to zobacz również takie filmy jak "Dzień świstaka", "Śmierć nadejdzie jutro" czy "Ślubne wojny". 

 


Palm Springs CDA, NETFLIX, VOD gdzie obejrzeć online lektor pl

Gdzie obejrzeć cały film Palm Springs ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Palm Springs oraz filmy i seriale podobne do Palm Springs online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Palm Springs online. Pełna obsada filmu Palm Springs. Film Palm Springs gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Palm Springs Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Palm Springs a także poznać podobne filmy do Palm Springs oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Palm Springs znajdziesz poniżej

Zwiastun 

Obsada

Andy Samberg - Nyles 
Cristin Milioti - Sarah 
J.K. Simmons - Roy 
Tyler Koechlin - Abe 
Camila Mendes - Tala 
Meredith Hagner - Misty 
Dale Dickey - Darla
Chris Pang - Trevor 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Starsze artykuły

Niebezpieczny umysłKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO