Katastrofa czasowa

Palm Springs online - opis filmu, obsada, zwiastun, fabuła. Gdzie oglądać?

Nyles dzień w dzień przeżywa ten sam… dzień. Po prostu wpadł w pętle czasu, gdzie każdy dzień wygląda tak samo. Niespodziewanie do jego dziwnej pętli czasowej dołączają nowe osoby. To motyw zaskakujący. Nie jeden, a trzech bohaterów musi poradzić sobie z pętlą. 

Rok produkcji: 2020
Gatunek: Komedia 
Produkcja: USA 
Reżyseria: Max Barbakow 
Scenariusz: Andy Siara
Platforma: Netflix

 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

„Palm Springs” to film, który porusza motyw pętli czasowej. Główny bohater - Nyles - codziennie przeżywa jeden i ten sam dzień. Gdy go poznajemy, to jest już uwięziony w tej pętli i to od bardzo długiego czasu. Jest zmuszony przeżywać ten sam dzień - ślub Talay, koleżanki jego dziewczyny. Czyli każdego dnia od nowa jest gościem na imprezie. Jest otoczony z pozoru obcymi osobami, ale stają się mu coraz to bliższe i bliższe. Zna ich największe sekrety, wie kto z kim i dlaczego, potrafi wyliczyć ich fetysze. Nieopatrznie do pętli wciąga się Roy - w zemście mści się na nim w bestialski sposób. Pewnego dnia pojawia się również Sarah - siostra panny młodej. I chociaż Nyles doskonale wie, co zapoczątkowało pętle - nie umie się wyrwać. Czy w końcu mu się to uda? 

Jeśli lubisz takie produkcje jak "Palm Springs" to zobacz również takie filmy jak "Dzień świstaka", "Śmierć nadejdzie jutro" czy "Ślubne wojny". 

 


Zwiastun 

Obsada

Andy Samberg - Nyles 
Cristin Milioti - Sarah 
J.K. Simmons - Roy 
Tyler Koechlin - Abe 
Camila Mendes - Tala 
Meredith Hagner - Misty 
Dale Dickey - Darla
Chris Pang - Trevor 

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO