Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Camila Mendes - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, życiorys, plotki, kariera. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

flickr.com

Camila Mendes dla wielu osób jest Veronicą Lodge z serialu "Riverdale". I owszem - wciela się w jej rolę. Ale jest niezwykle uzdolnioną amerykańską aktorką telewizyjną i filmową, która na swoim koncie ma znacznie więcej wcieleń. Zobaczcie, jak dobrze znacie Camilę. 

Wszystko o: Camila Mendes 

Pełne imię i nazwisko: Camila Carraro Mendes 
Data i miejsce urodzenia: 29 czerwca 1994, Charlottesville 
Zawód: aktorka, modelka 
Partner: Charles Melton (rozstanie w 2019), Grayson Vaughan (obecnie)
Wzrost: 157 cm 
Waga: ok. 55 kg 
Instagram: @camimendes

Wczesne lata 

Camila urodziła się w Charlottesville. Jest amerykańską aktorką brazylijskiego pochodzenia. Jej matka pochodziła z Porto Alegre, a ojciec ma portugalskie pochodzenie. Przeprowadzała się ponad 16 razy. Uczęszczała do American Heritage School. W 2016 roku skończyła Tisch School of the Arts, wraz z Colem Sprousem. 


Kariera 

Camila zaczynała jako aktorka w reklamach. Jej pierwszą reklamą była... reklama Ikei. W 2017 roku obsadzono ją w roli Veroniki Lodge w serialu "Riverdale". Wystąpiła jednak również w takich filmach jak "Wynajmij sobie chłopaka", "Palm Springs" czy "Groźne kłamstwa". Brała udział w teledysku do piosenki "Side Effects" duetu The Chainsmokers. Wielokrotnie pozowała na okładkach magazynow np. "Teen Vogue" czy "Cosmopolitan"

Życie prywatne 

Od 2018 do 2019 roku była w związku z Charlesem Meltonem. Od pewnego czasu związana jest z Graysonem Vaughanem. 
Camila Mendes - Veronica z Riverdale. Najlepsze roleCamila Mendes, a właściwie Camila Carraro Mendes, urodziła się 29 czerwca 1994 roku w Charlottesville. Jej rodzice to Brazylijczycy. Z powodu pracy ojca przeprowadzała się przynajmniej 16 razy. Później jej rodzice się rozwiedli, a ona przeprowadziła się najpierw do Brazylii, a później na Florydę, gdzie spędziła większość swojego dzieciństwa. Uczęszczała do American Heritage School, a w 2016 roku uzyskała licencjat w dziedzinie sztuk artystycznych na New York University's Tisch School of the Arts w Nowym Jorku. Zadebiutowała w 2017 roku w serialu "Riverdale", a jej kariera powoli nabierała tempa. Dzisiaj jest jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd. Zobaczcie jej najlepsze role. Camila Mendes - najlepsze role 

1. Riverdale, reż. R. Aguirre-Sacasa, 2017
2. Palm Springs, reż. M. Barbakow, 2020
3. Groźne kłamstwa, reż. M. Scott, 2020
4. Zabawa w miłość, reż. C. A. Stone, 2018
5. Wynajmij sobie chłopaka, reż. Ch. Nelson, 2019

Zobaczcie również: życiorys Camila Mendes i życiorys Lili Reinhart, jej koleżanki z planu. Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO