Potrafi chwycić za serce

Nic nie mów – niewinna miłość młodych ludzi

Miłość to piękne uczucie, które potrafi się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie. Doskonale wiedzą o tym młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzą w okres miłosnych uniesień i pierwszych namiętności. Na kanwie tego uczucia powstało sporo filmów i innych produkcji kultury masowej. Jedną z nich jest film „Nic nie mów”.

Tytuł oryginalny: Say Anything...
Gatunek: Komedia / Dramat
Reżyseria: Cameron Crowe
Scenariusz: Cameron Crowe
Rok produkcji: 1989
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Nic nie mów”  jest Lloyd Dobler – młody chłopak, którego największym marzeniem jest zdobycie sympatii jego szkolnej koleżanki. Obiektem jego wzdychać jest Diane Court – ambitna dziewczyna, która większość swojego czasu poświęca na naukę i pragnie wyjechać na studia do Londynu. W końcu jednak chłopakowi udaje się przekonać do siebie dziewczynę – para uczy się siebie i odkrywa świat pierwszej miłości. Młodzi ludzie wspólnie wchodzą w dorosłość i poznają wszelkie meandry dojrzałej relacji, której jednak nie brak młodzieńczego uroku, werwy i zapału. Film dostępny jest w serwisie streamingowym Canal+, w którym obejrzeć mogą go abonenci konkretnej usługi. Często jest on także emitowany na polskojęzycznych kanałach telewizyjnych. Poniżej możecie natomiast obejrzeć zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji. 


Nic nie mów – zwiastun

Obsada

John Cusack
Ione Skye
John Mahoney
Lili Taylor
Amy Brooks
Pamela Adlon
Jason Gould
Loren Dean
Jeremy Piven
Johnny Green
Patrick O'Neill
Don Wilson
Bebe Neuwirth
Eric Stoltz
Philip Baker Hall

Szukasz innych produkcji, które warto obejrzeć w domowym zaciszu? Sprawdź koniecznie filmy Jak zostać kotem, Rodzina od zaraz i Obsługiwałem angielskiego króla.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO