Gdzie obejrzeć

Lato na Majorce online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Czy można zakochać się w sobie ponownie? Wiele osób powie, że nie powinno wchodzić się dwa razy do tej samej rzeki. Okazuje się jednak, że czasem uczucia są o wiele silniejsze niż rozsądek i mogą nam towarzyszyć nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Jedną z nich obserwować możemy w filmie „Lato ma Majorce”. 

Tytuł oryginalny:  Ein Sommer auf Mallorca
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Florian Gärtner
Rok produkcji: 2018
Kraj: Niemcy

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Lato na Majorce” jest Victoria Körner. Kobieta udaje się na Majorkę w sprawach osobistych – ma tam spotkać się z notariuszem, który zajmuje się sprzedażą jej domu. Kobieta po 10 latach separacji w końcu rozwodzi się z mężem, który właśnie na słonecznej Majorce spełniał swoje marzenia dotyczące prowadzenia lokalu. Teraz po latach para się spotyka – Nico ma już nową partnerkę i nic nie zapowiada renesansu ich uczuć. Okazuje się jednak, że stare sentymenty biorą górę i byli małżonkowie zaczynają na nowo darzyć się odwzajemnionym uczuciem. To początek katastrofy czy pięknego romansu? Przekonać się o tym można wybierając seans filmu „Lato na Majorce”. Na dobry początek możecie obejrzeć zwiastun i sprawdzić jego obsadę – znajdziecie je poniżej.


Lato na Majorce obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Lato na Majorce ? Spawdzić obsadę filmu Lato na Majorce oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Lato na Majorce online. Pełna obsada filmu Lato na Majorce i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Lato na Majorce Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Lato na Majorce – zwiastun

Obsada

Katharina Müller-Elmau
Christoph M. Ohrt
Gregory B. Waldis
Eva Kryll
Lucia Peraza Rios
Giulia Goldammer
Sebastian Fritz
Carmen Molinar
Magin Payeras

Szukacie dobrego dramatu? Polecamy wam tytuły Lily, Mamut i Władcy wojny

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: NiezłyKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO