Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Laleczka Chucky online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Niektórzy z nas uwielbiają się bać i z pełną premedytacją wybierają horrory. Przez dziesiątki lat na ekranach kin pojawiły się setki przerażających filmów, które starają się przestraszyć widza na wiele sposobów. Szczególnie upiornym rekwizytem wydaje się chociażby nawiedzona zabawka, którą obejrzeć możemy w filmie „Laleczka Chucky”.

Tytuł oryginalny: Child's Play
Gatunek: Horror
Reżyseria: Tom Holland
Scenariusz: John Lafia / Tom Holland / Don Mancini
Rok produkcji: 1988
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Fabuła filmu kręci się wokół tytułowej laleczki, w której zamknięta jest dusza groźnego przestępcy. Charles Lee Ray podczas pościgu trafia do sklepu z zabawkami – bandyta zostaje ranny i w ostatnich sekundach życia przenosi za pomocą zaklęcia swoją duszę do lalki. Mężczyzna przysięga zemstę na policjantach i swoim wspólniku. Wkrótce zabawkę odnajduje bezdomny, który sprzedaje ją niczego nieświadomej kobiecie. Ta z kolei daje ją swojemu synowi na urodziny. Początkowo nic nie wskazuje na to, że zabawka jest nawiedzona. Wkrótce jednak lalka ożywa i zaczyna wchodzić w życie chłopca. Duch wyznaje małemu Andy’emu swoją tożsamość i zaczyna niebezpieczną grę. Jak potoczą się losy lalki i chłopca? Przekonać się o tym mogą użytkownicy streamingowego serwisu iTunes. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę horroru.


Laleczka Chucky – zwiastun

Obsada

Brad Dourif - Chucky (głos)
Alex Vincent - Andy Barcla
Catherine Hicks - Karen Barclay
Chris Sarandon - Mike Norris
Dinah Manoff - Maggie Peterson
Brad Dourif - Charles Lee Ray
Tommy Swerdlow - Jack Santos
Jack Colvin - Dr. Ardmore
Neil Giuntoli - Eddie Caputo

Szukasz innych horrorów? Sprawdź koniecznie filmy Resident Evil: 5, Zakonnica i Szubienica.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO