Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Czas wymierania online | Obsada, fabuła, opinie o filmie, zwiastun | Czy film Czas wymierania jest na Cda, Netflix, VOD? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Motyw zombie przewija się we współczesnym kinie dość często. Najpopularniejszą jego formą jest inwazja zombie, w obliczu której znajdują się główni bohaterowie produkcji. Muszą oni poradzić sobie z inwazją żywych trupów i odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Właśnie tego typu produkcją jest film pod tytułem „Wymieranie”.

Tytuł oryginalny: Extinction
Gatunek: Dramat / Horror / Sci-Fi
Rok produkcji: 2015
Reżyseria: Miguel Ángel Vivas
Kraj: Francja / Hiszpania / USA / Węgry

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Dziewięć lat temu tajemniczy wirus zamienił ludzi w łaknące krwi zombie. Jednymi z ostatnich ludzi są Patrick, Jack i Lu. Głowni bohaterowie filmu „Czas wymierania” znaleźli schronienie w ośnieżonym mieście Harmony, które wydaje się wymarzoną oazą i sposobem na przetrwanie. Niestety wkrótce okazuje się, że bestie wróciły i są groźniejsze niż kiedykolwiek. Czy grupie ocalałych uda się przeżyć? Czy będą potrafili zakopać wojenny topór w walce o wspólne życie? Przekonać się o tym można za pośrednictwem serwisów streamingowych Rakuten TV, iTunes, Chili i Player. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun filmu i możecie zapoznać się z jego obsadą.


Czas wymierania – zwiastun

Obsada

Matthew Fox - Patrick
Quinn McColgan - Lu
Jeffrey Donovan - Jack
Clara Lago - Kobieta
Matt Devere - Żołnierz
Valeria Vereau – Emma

Lubicie horrory? W takim razie koniecznie musicie obejrzeć filmy Doktor Sen i The Hallow. Możecie też sięgnąć po absolutny klasyk i obejrzeć Lśnienie z Jackiem Nicholsonem. 

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO