Kim jest jej mąż?

Michelle Williams wzięła sekretny ślub! Ciężarna aktorka nie przejęła się epidemią

Michelle Williams należy do zdecydowanej czołówki hollywoodzkich gwiazd. Aktorka, która występowała między innymi w takich produkcjach, jak „Manchester by the Sea”, „Mój tydzień z Marilyn”, „Blue Valentine”, czy „Tajemnica Brokeback Mountain” była nominowana do czterech Oscarów. Otrzymała także Złotego Globa za miniserial „Fosse/Verdon”. Gwiazda, która ma na swoim koncie wiele sukcesów nie należy jednak do osób, które lubią szokować i chętnie dzielić się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Nic więc dziwnego, że cały świat zadziwiła informacja, że aktorka wzięła właśnie potajemny ślub.

wikipedia.org

Wiadomość ta może szczególnie dziwić w dobie pandemii koronawirusa, gdy tego rodzaju uroczystości są w większości odwoływane.

Kim jest mąż aktorki?

Michelle Williams 11 lat temu była związana z Heathem Ledgerem. Para doczekała się córki Matildy Rose. Ledger w 2008 roku zmarł tragicznie z powodu przedawkowania środków nasennych. Od tego czasu aktorka wycofała się nieco z życia publicznego i zaczęła skrzętnie chronić swoje życie prywatne przed zainteresowaniem mediów. W pewien czas po śmierci Ledgera, Williams związała się z muzykiem Philem Elveurem. Ich związek zakończył się jednak po niespełna roku. Pod koniec 2019 roku fanów aktorki obiegła z kolei wieść, że niespodziewanie zaręczyła się ona z kolegą z planu filmowego serialu stacji FX, reżyserem Thomasem Kailem. Niedługo potem okazało się, że Michelle Williams jest z nim w ciąży. Zdaniem amerykańskich mediów, przyspieszyło to znacznie zalegalizowanie ich związku. O ślubie pary poinformował magazyn „Us Weekly”. Nie dotarł on jednak do informacji o tym, gdzie i kiedy dokładnie odbyła się ceremonia. Wiadomo jedynie, że najprawdopodobniej z powodu epidemii koronawirusa, ślub odbył się jedynie w otoczeniu najbliższej rodziny. Dziecko aktorki i reżysera ma przyjść na świat już w czerwcu.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO