Kto pojawi się w obsadzie?

Wiedźmin: Zmora wilka - pierwszy zwiastun

Kiedy Netflix się za coś bierze, to nie może być inaczej. Od momentu, kiedy pojawił się na platformie "Wiedźmin", to wiedzieliśmy, że to imperium mocno się rozrośnie. I nie myliliśmy się. W Internecie właśnie pojawił się oficjalny zwiastun do produkcji "Wiedźmin: Zmora wilka". To nic innego jak film anime na podstawie tego uniwersum. Znamy już pierwsze nazwiska w obsadzie! 

Materiały promocyjne serialu

Wiedźmin: Zmora wilka - oficjalny zwiastun 

Tym razem "Wiedźmin: Zmora wilka" nie będzie opowiadał o Geralcie. Produkcja będzie opowiadała o kimś, kto żył dużo wcześniej niż on. Mowa o Vesemirze, który w młodości był prężnie działającym wiedźminem. To właśnie jego przygody będziemy oglądać w tym anime z uniwersum Wiedźmina. 

Vesemir to młody wiedźmin, który postanowił odmienić swoje życie - porzucił życie w biedzie, aby zarabiać na zabijaniu potworów. Kiedy nowy i dziwny potwór zaczyna terroryzować królestwo, Vesemir musi ruszyć w przygodę, która każe mu jednocześnie zmierzyć się z demonami przeszłości. 

Netflix zaprezentował właśnie, oficjalnie, zwiastun produkcji: 


Producentem i scenarzystą jest Beau de Mayo, współproducentami są Lauren Schmidt Hissrich (twórczyni oryginalnego "Wiedźmina"), a także Kwang Il Han, który jest także reżyserem. 

W amerykańskiej obsadzie filmu będzie można usłyszeć Theo Jamesa w roli Vesemira oraz Larę Pulver jako Tetrę czy Mary McDonnell jako Lady Zerbst. W polskiej wersji będą to, w roli Vesemira - Kamil Pruban, w roli Tetry - Ewa Prus, jako Deglana będziemy mogli usłyszeć Marka Karpowicza, a Ewa Kania podłoży głos do Lady Zerbst. Narratorem będzie Piotr Borowiec. 

Produkcja zadebiutuje na Netflixie już 23 sierpnia 2021 roku. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO