Oby warto było czekać!

Wiedźmin, po raz trzeci, wchodzi na plan. Pechowy sezon?

2. sezon "Wiedźmina" wygląda na wybitnie pechowy. Najpierw przerwano go po tym, jak u aktora Kristofera Hivju wykryto koronawirusa. Później, kiedy już wydawało się, że wszystko jest opanowane - zdążyli pograć zaledwie kilka tygodni. Wszystko przez to, że wykryto kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Teraz prace musiały zostać na chwilę wstrzymane, ponieważ Henry Cavill miał wypadek. 

2. sezon "Wiedźmina" pechowy? 

Henry Cavill nabawił się, niegroźnej, kontuzji mięśnia. Dlatego teraz dochodzi do siebie. Ekipa postanowiła jednak nagrywać wszystkie sceny bez udziału aktora, aby zrobić jak najwięcej materiału przed świąteczną przerwą. 

Materiały promocyjne serialu

Obecnie zdjęcia do serialu powstają w brytyjskim Arborfield Studios. Plany były bardzo ambitne i dalekosiężne, ale je również powstrzymała pandemia koronawirusa. 

Kiedy więc możemy spodziewać się 2. części "Wiedźmina"? Cóż. Ucieszymy się, jeśli będzie to druga połowa 2021 roku. Nie chcemy być czarnowidzami, ale jak wiemy - jeszcze wiele rzeczy może się zdarzyć. 

"Wiedźmin" to ekranizacja sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Tytułowy bohater to zabójca potworów, który próbuje odnaleźć się w tym dziwnym świecie. Przeznaczenie splata jego losy z potężną czarodziejką, a także młodą księżniczką. Razem będą musieli stawić czoła różnym zagrożeniom. Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO