Netflix ma ambitne plany

Wiedźmin dostanie jednocześnie zamówienie na 4. i 5. sezon?

Serial "Wiedźmin" jest, bez wątpienia, sporym osiągnięciem Netflixa. Nic więc dziwnego, że Netfliks planuje zamówić od razu 4. i 5. sezon serialu. Mają już konkretne plany na produkcję kolejnych sezonów. Dla całej ekipy będzie to bardzo duże wyzwanie. 

Materiały promocyjne serialu

Netfliks wyprodukuje 4. i 5. sezon serialu 

Pomimo tego, że ekipa dopiero co zeszła z planu, na którym pracowała nad 3. sezonem serialu, a teraz jeszcze mnóstwo pracy czeka specjalistów od postprodukcji, Netfliks już teraz chce przedłużyć serial o kolejne dwa sezony. 

To, oczywiście, informacje niepotwierdzone. Pochodzą jednak od Redanian Intelligence, a oni bardzo często informują o czymś, co potem okazuje się być prawdą. Netflix chce od razu zamówić dwa sezony, dzięki czemu ekipa mogłaby pracować nad nimi równocześnie. 


To ogromne wyzwanie zarówno dla producentów, jak i aktorów, ponieważ sama praca nad jednym sezonem to około pół roku. Jeśli kręcono by dwa sezony w tym samym czasie - ekipa spędziłaby na planie serialu co najmniej rok. 

Jednak z pewnością będzie to miało plus dla widzów. Nie musieliby bowiem czekać w nieskończoność na kolejny sezon. Przerwa między 4. a 5. sezonem serialu byłaby wtedy znacznie krótsza, a Netflix, który teraz nie ma najlepszego czasu w związku z rozwojem innych platform, może widzieć w tym oszczędności. W końcu jeśli jakieś lokacje powtarzałyby się w obu sezonach - nie trzeba byłoby dwukrotnie wynajmować tego miejsca, tylko wszystko nagrać za jednym zamachem. 

Czy to faktycznie dojdzie do skutku? Nie do końca wiadomo. Jednego jednak można być pewnym. Tego, że zaraz ruszają prace nad scenariuszem do 4. sezonu "Wiedźmina". 

3. sezon serialu najprawdopodobniej pojawi się w pierwszej lub drugiej połowie 2023 roku. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO