Będzie ogień?

The Last of Us. Zwiastun serialu na podstawie gier wideo

"The Last of Us" to uwielbiana seria gier wideo na PlayStation, która zdobyła uznanie na całym świecie. Teraz powstaje na jej podstawie serial HBO. Z okazji The Last of Us Day, który obchodzony jest 26 września, do sieci trafił zwiastun produkcji, który zapowiada że to, co zobaczymy na platformie, ma szansę być naprawdę bardzo dobre. 

Materiały promocyjne serialu

The Last of Us - zwiastun serialu 

Akcja serialu dzieje się w świecie, który został opanowany przez tajemniczego wirusa. Wirus ten zamiera ludzi w bezmyślne, szalone kreatury lub w ohydne, pragnące krwi potwory w zaawansowanej wersji. Bohaterami produkcji są przemytnik Joel i nastolatka Ellie. On zostaje wynajęty do tego, aby przetransportować dziewczynę do laboratorium, które znajduje się w innej części Stanów. Ona może być bowiem rozwiązaniem na śmiercionośnego wirusa. W czasie podróży między obojgiem tworzy się bardzo specyficzna więź... 


W obsadzie znajdują się pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna czy Anna Torv. Z kolei producentami są Craig Mazin i Neil Druckman. Z kolei Gustabo Santaolalla, który odpowiadał za muzykę w grze, stanął za sterami muzycznego okrętu również w serialu. 

Zobaczcie zwiastun serialu HBO na podstawie gier "The Last of Us": 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO