Kogo zobaczymy w produkcji?

Tatuśkowie online gdzie obejrzeć ? Obsada serialu

Polsat właśnie pracuje nad nowym serialem komediowym, który ma nosić tytuł "Tatuśkowie". Jak można domyślić się po tytule - serial opowie o mężczyznach, którzy są ojcami, a także o ich partnerkach. Nie wiemy do końca jak wszystko będzie wyglądało, kiedy premiera, ani nie znamy żadnych większych szczegółów. Ale to, co mamy, musi na razie wystarczyć. 

"Tatuśkowie" - nowy serial Polsatu 

W obsadzie zobaczymy Marcina Rogacewicza, Bartka Kasprzykowskiego, Kacpra Kuszewskiego, a także Philippe Tlokinskiego. Zagrają oni odpowiednio prawnika Aleksa, wybuchowego właściciela pizzeri Władka, zapracowanego Czarka oraz romantyka Tomasza. 

Polsat.pl; materiały promocyjne

Wszyscy ci mężczyźni są ojcami i mają swoje kobiety. W rolę kochanek, żon, potencjalnych partnerek i przyjaciółek wcielać się będą m.in.: Olga Szomańska, Barbara Wypych, Monika Pikuła, Katarzyna Ucherska oraz Anna Karczmarczyk. 

Producentem wykonawczym jest firma Tako Media. Póki co pojawił się oficjalny opis produkcji: 

Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń. 

Póki co nie jest znana data premiery. Mamy jednak delikatne wrażenie, że oto doczekaliśmy się "Przyjaciółek" z męską obsadą. Tym bardziej, że grać będą tam aktorzy, którzy pojawiali się w tej produkcji - Rogacewicz, Kasprzykowski oraz Kuszewski. 


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO