Te filmy zobaczysz już w listopadzie

Szykuj się na najbardziej oczekiwane horrory 2019 roku online!

Późna jesień to najlepsza pora roku do oglądania mrożących krew w żyłach horrorów, thrillerów i wszelkiej maści upiornych oraz strasznych filmowych opowieści. Wszechobecny jesienny półmrok i chłód co roku sprawiają, że lubimy oddać się w na parę godzin klimatom rodem z Halloween. Horrory, jakimi niebawem uraczy nas przemysł rozrywkowy, z pewnością zadbają też o dostarczenie widzowi porządnej dawki pobudzającej adrenaliny. Proponujemy wam najciekawsze i najbardziej przerażające premiery filmowe:

 

0.0 MHz Częstotliwość opętaniafilm dla koneserów mocnego, koreańskiego kina. Już sam trailer sprawia, że ciarki chodzą po plecach. Klub młodych poszukiwaczy nadprzyrodzonych zjawisk postanawia nagrać materiał dowodzący o istnieniu życia pozagrobowego. W tym celu udają się do nawiedzonego domu, czego pewnie będą potem żałować do końca swoich dni. Czasem lepiej zostać w ciepłym i bezpiecznym domu. Film reżyserował Seon-dong Yu. Idź do kina już 1 listopada, jeśli tylko masz odwagę.

 

Fotografia poglądowa

Doktor Sen – kontynuacja kultowego „Lśnienia”, oparta na powieści Stephena Kinga. Kto się stęsknił za upiornymi bliźniaczkami i chciałby znowu przeżyć zalanie przez krwawą falę, na pewno się nie zawiedzie. Dan Torrence, grany przez Ewana McGregora i dorosły już syn bohatera poprzedniej części, spotyka dziewczynkę o niezwykłych zdolnościach. Wspólnie będą musieli zmierzyć z tajemniczym i niebezpiecznym kultem. Reżyserii podjął się Mike Flanagan, twórca takich hitów, jak „Nawiedzony dom na wzgórzu” i „Oculus”. Premiera w Polsce już 15 listopada.

 


Nightmare radio – jest ponura, burzliwa noc. Rod, miłośnik strasznych historii, prowadzi audycję radiową, odbierając w tym czasie telefony od słuchaczy. Jego życie nieodwracalnie się zmienia, gdy do studia dzwoni dziecko, histerycznie błagające o pomoc. Argentyński film, reżyserowany przez cały zespół specjalistów od mocnych wrażeń musi gwarantować całkowicie nowe i niezapomniane doświadczenie. Film będzie do zobaczenia w kinach od 29 listopada.

 

Może zainteresują Cię także:

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO