Co wydarzy się w nowym sezonie?

Sukcesja. Teaser 4. sezonu serialu. Kiedy premiera?

HBO zapowiedziało przybliżoną datę premiery 4. sezonu serialu "Sukcesja". Ten popularny serial doczekał się nawet pierwszego teasera do nowego sezonu. Widać na nim, co dzieje się z rodziną Royów po elektryzującym finale 3. sezonu. Zobaczcie, czego można spodziewać się w kolejnym sezonie produkcji. 

Materiały promocyjne serialu

Sukcesja - teaser 4. sezonu serialu 

Na HBO złota passa serialowa trwa w najlepsze. Właśnie pojawił się pierwszy teaser do 4. sezonu serialu "Sukcesja" - widać tam, co dzieje się z rodziną Royów po bardzo wybuchowym zakończeniu 3. sezonu. Jest również przybliżona data premiery: podaje się, że nowe odcinki zobaczymy już na wiosnę 2023 roku. 

W nowym sezonie będziemy widać przegrupowania w rodzinie. W dodatku zbliża się sprzedać konglomeratu medialnego Waystar Royco technologicznemu wizjonerowi Lukasowi Matssonowi. To budzi niepokój i podział wśród Royów. 

W obsadzie ponownie zobaczymy Alexandra Skarsgarda, który powróci w roli Lukasa Mattsona. Wiele scen było nagrywane w Norwegii - będziemy mogli zobaczyć wiele charakterystycznych dla kraju miejsc. W obsadzie drugoplanowej, powracającej, zobaczymy także m.in. Dagmarę Domińczyk, Ariana Moayeda czy Annabelle Dexter-Jones. 


Nowe odcinki serialu "Sukcesja" już wiosną 2023 roku na platformie HBO Max. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO