Każdy może wziąć udział

„W głębi lasu” - Netflix zaprasza na spotkanie z Harlanem Cobenem

Już niedługo, w piątek 12 czerwca, na Netflixie odbędzie się premiera polskiego serialu oryginalnego „W głębi lasu”. Z tej okazji platforma streamingowa postanowiła zaprosić przyszłych widzów na „Summer Camp", czyli specjalne wydarzenie na żywo, w którym weźmie udział obsada oraz autor książki, na podstawie której powstał scenariusz serialu – Harlan Coben. Uczestnicy spotkania będą mogli nie tylko odbyć sesję pytań i odpowiedzi z pisarzem, ale także zobaczyć przedpremierowy pokaz scen z nadchodzącej produkcji. Pytania będzie można zadawać pisząc je w komentarzu pod wydarzeniem live.

Netflix/materiały prasowe

Spotkanie z aktorami i Harlanem Cobenem poprowadzi Katarzyna Bobrowiecka. Wydarzenie będzie można śledzić w czwartek, 11 czerwca, od godziny 19:00 na Facebooku. Fani mogą się przygotować na udział gości specjalnych, takich jak Grzegorz Damięcki, Wiktoria Filus, Agnieszka Grochowska, Hubert Miłkowski, a także reżyserzy serialu – Bartosz Konopka i Leszek Dawid.

Na tropie mrocznych tajemnic

Akcja serialu „W głębi lasu” rozgrywa się równolegle w dwóch wymiarach czasowych – w 2019 oraz w 1994 roku. Produkcja przedstawia historię prokuratora Pawła Kopińskiego, który po latach wciąż nie może się pogodzić z utratą ukochanej siostry. Zaginęła ona 25 lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego i wkrótce ślad po niej zaginął. Pewnego dnia przypadkowo zostaje odnalezione ciało, które zdaniem śledczych może być powiązane ze zniknięciem nastolatki. Zdaniem policjantów ofiarą jest chłopiec, który zaginął razem z siostrą prokuratora. Sprawa ponownie zacznie być badana, co zagrozi jednak skrzętnie skrywanym przez rodzinę Pawła sekretom. Jeśli niektóre fakty poznają światło dzienne, zniszczą wszystko, co prokurator w życiu osiągnął.

Czekacie na premierę serialu „W głębi lasu”? W tym czasie polecamy obejrzeć zagadkowy thriller „W ciszy”. Ciekawą propozycją na filmowy wieczór są również filmy „Revolver” z Jasonem Stathamem w roli głównej oraz „The Roommate”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO