Nowe show Marvela

W serialu Marvela „Secret Invasion” zagra Emilia Clarke

Fani Marvela już jakiś czas temu zostali poinformowani, że powstaje nowy serial osadzony w ich ukochanym uniwersum. Na razie niewiele wiadomo o samej produkcji i jej ewentualnej dacie premiery – znany jest natomiast jej tytuł, który brzmi „Secret Invasion”. Serial ma opowiadać o tak zwanych Skrullach – rasie kosmicznych zmiennokształtnych istot, które przenikają do ludzkiego społeczeństwa. Nic nie wiadomo na razie także o potencjalnej premierze – powoli poznajemy natomiast skład aktorski, który będzie pracował nad produkcją. 

Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen w "Grze o tron"

Projekt na razie utrzymywany jest w dość ścisłej tajemnicy. Wiadomo między innymi tyle, że scenarzystą serialu jest Kyle Bradstreet. Niedawno ujawniono także, że wystąpi w nim Emilia Clarke, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z roli Daenerys Targaryen w „Grze o tron”.

Kto zagra w nowym serialu?

W serialu wystąpi także Samuel L. Jackson, który wcieli się w rolę Nicka Fury’ego. W rolę Talosa wcieli się natomiast ponownie Ben Mendelsohn. Wiadomo także, że w obsadzie znajdą się Kingsley Ben-Adir (w roli głównego złego bohatera) oraz Olivia Colman (w jej przypadku nie ma żadnych konkretnych informacji). Fani uniwersum muszą się więc uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne informacje o zbliżającej się produkcji.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO