Klątwa "Tańca z gwiazdami" zbiera żniwo

Sandra Kubicka o krok od rozstania ze swoim obecnym narzeczonym?

Sandra Kubicka raczej nie należy do osób, które mają jednego, stałego partnera. Jak się okazuje – piękna modelka nie ma szczęścia w miłości. Najpierw rozpadł się jej poważniejszy związek z Cedrickiem Gervaisem, z którym była zaręczona. Później szukała pocieszenia u Amadeo Leandro, brazylijskiego modela, ale i ten związek nie przetrwał. Teraz jest związana z Kaio Albesem Goncalvasem, brazylijskim biznesmenem. Szybko się zaręczyli, modelka chętnie chwaliła się swoim pierścionkiem.

AKPA

Niestety, okazuje się, że klątwa „Tańca z gwiazdami” dotknęła i ją. Nad narzeczonymi zaczęły rozpościerać się ciemne chmury.

Związek Sandry Kubickiej się rozpadnie?

Okazuje się, że narzeczeni bardzo się pokłócili, a Kaio wyjechał do USA. Informator "Faktu" zdradził, że to stało się z dnia na dzień, a Kubicka unika kontaktu bo nie chce mieć z nim nic wspólnego.
W rozmowie z Plotkiem odniosła się do tego sama zainteresowana, starając się uspokoić medialną burzę:

Mamy po prostu ciche dni. Ja mam ogromny stres ostatnio i potrzebuję trochę spokoju dla głowy

Para przestała się obserwować na Instagramie, ale później… Znowu zaczęli to robić. Najwidoczniej w obecnych czasach jest to swego rodzaju wyznacznikiem o tym, czy się ze sobą jest, czy nie. Informator Pudelka powiedział także, że powoli wszystko wraca do normy.

Ciekawe czy ta miłość przetrwa?


Kim jest Sandra Kubicka?

Sandra Kubicka jest polską modelką. Występuje obecnie w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie na parkiecie partneruje jej Adam Adamonis (tak, ten aktor). Jednak mimo wszystko to w tej pierwszej dziedzinie odnosi największe sukcesy, chociaż i w programie idzie jej świetnie. Urodziła się w 1995 roku w Łodzi. W 2008 roku przeniosła się wraz z rodziną do USA, gdzie już w wieku 13 lat rozpoczęła swoje zmagania na rynku modelingu za namową swojej mamy. Podpisała kontrakt z agencją Next Model Management. Była twarzą wielu firm, a także występowała w wielu teledyskach jako główna modelka. Jej sesje znajdowały się w największych czasopismach m.in. Cosmopolitan czy Treats Magazine.


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO