Dlaczego to zrobiła?

„Batwoman” - Ruby Rose rezygnuje z roli w serialu!

Serial „Batwoman” od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Wielu fanów uważało, że historia o żeńskiej wersji Batmana nie okaże się sukcesem. Te przypuszczenia wkrótce znalazły potwierdzenie w niezbyt pochlebnych recenzjach serialu. Co więcej, ekipa filmowa wciąż napotykała na swojej drodze przeszkody – w czasie realizacji zdjęć odtwórczyni roli głównej bohaterki, Ruby Rose, uległa ciężkiemu wypadkowi. Okazuje się, że aktorka w ostatnim czasie podjęła ważną decyzję dotyczącą jej dalszego udziału w serialu – postanowiła odejść z obsady.

Materiały prasowe

Serial „Batwoman” jest produkowany przez Warner Bros. Television i DC Entertainment. Pierwszy odcinek ukazał się 6 października 2019 roku. Serial można oglądać na HBO GO.

Zaskakująca decyzja

Chociaż początkowo serial odnotowywał wyjątkowo niskie wyniki oglądalności, z czasem uległy one znacznej poprawie. Wkrótce serial stał się trzecią najpopularniejszą produkcją stacji i postanowiono nakręcić drugi sezon. Decyzja Ruby Rose jest więc wyjątkowo zaskakująca. Zrozumienia tej sytuacji nie ułatwia sama gwiazda, która chociaż oficjalnie potwierdziła już swoje odejście, nie wyjawiła powodów swojej decyzji. Wiadomo jedynie, że nastąpiło to w drodze porozumienia z szefostwem produkcji. Zdaniem portalu Deadline, gwiazda mogła nie wytrzymywać presji związanej z wymagającą rolą. Aktorka wydała specjalne oświadczenie, w którym przyznała, że decyzja nie była dla niej łatwa:

Podjęłam bardzo trudną decyzję o tym, by nie wracać do Batwoman w kolejnym sezonie. Nie jest to decyzja, którą podjęłam z łatwością. Bardzo szanuję obsadę, ekipę i wszystkich pracujących przy serialu w Vancouver i w Los Angeles.

Dodatkowo gwiazda podziękowała całej ekipie filmowej i osobom, które były zaangażowane w projekt. Na razie twórcy serialu nie zrezygnowali z prac nad drugim sezonem. Niebawem mają się rozpocząć castingi na nową odtwórczynię roli Batwoman.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO