Znowu będzie oglądane!

Przyjaciele - kultowy serial pojawi się na HBO GO. Kiedy premiera?

Serial "Przyjaciele" zniknął z Netflixa pod koniec 2020 roku. Od tego momentu nie był nigdzie dostępny, a Warner Bros. postanowił nie sprzedawać nikomu praw do jego emisji. Ale mamy dobrą wiadomość dla fanów produkcji! Już niebawem będzie ona dostępna, ale tym razem na HBO GO. Czyli sytuacja jest taka sama, jak w Stanach, z HBO Max

Przyjaciele na HBO GO 

HBO GO ogłosiło, że wszystkie 10 sezonów serialu "Przyjaciele" - czyli 236 odcinków - będzie dostępne na ich plarformie już od 15 kwietnia. Nie podano na ile dokładnie tam zostaną, ale prawdopodobnie licencja już nie zostanie odsprzedana. 

Materiały promocyjne serialu

Dokładnie tak dzieje się w USA z HBO Max, który powoli odkupuje licencje na swoje najlepsze produkcje. W Polsce na HBO Go znajdziecie między innymi "Teorię wielkiego podrywu". Póki co, chociaż te produkcje zniknęły z Netflixa, nie znajdziecie tam jednak "Plotkary" czy "Bajeru z Bel-Air". Ale najwidoczniej wszystko w swoim czasie. 

Ponadto w drugiej połowie 2021 roku przewidywane jest wejście HBO Max na nasz rynek i wtedy do oglądania będzie dużo, dużo więcej popularnych produkcji. 

Póki co zagadką pozostaje specjalny, długi wywiad z obsadą serialu "Przyjaciele". Ten odcinek specjalny w Stanach pojawi się w HBO Max. Ale czy w Polsce pojawi się w HBO GO? Czas pokaże. Z tego co mówiła Lisa Kudrow, czyli serialowa Phoebe, premiera jest bliżej, niż dalej. 

Będziecie znowu oglądać "Friendsów"? 


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO