Dobra wiadomość dla fanów

Program „Hotel Paradise” wraca na antenę! Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki specjalnej serii?

Program „Hotel Paradise” okazał się wielkim sukcesem, który podbił serca widzów w całej Polsce. Mogli oni śledzić losy grupy młodych i atrakcyjnych osób, które wciąż zmieniały swoich partnerów próbując dotrwać do finału. Było o co walczyć – w programie można było wygrać nie tylko nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych, ale także znaleźć miłość swojego życia. Niedawno odbył się wielki finał programu „Hotel Paradise”, który po długich i zaciekłych bojach zwyciężyli Marietta Witkowska i Krzysztof „Chris” Ducki. Okazuje się, ze druga edycja programu została już zrealizowana, jednak z powodu pandemii koronawirusa na razie wstrzymano jej emisję w telewizji.

Materiały prasowe

Stacja TVN7, nie chcąc zawieść fanów programu, przygotowała dla nich niespodziankę.

Specjalna seria

Okazuje się, że władze TVN7 podjęły decyzję o wyemitowaniu specjalnej serii „Hotelu Paradise”. Będzie ona nosić tytuł „Hotel Paradise - Powrót do raju” i składać się z 12 odcinków specjalnych, w których wystąpią wszyscy uczestnicy programu z prowadzącą Klaudią El Dursi na czele. W tych odcinkach pokazane zostaną najlepsze i najciekawsze momenty pierwszej edycji, które będą komentowali uczestnicy. W nowym programie ponownie pojawią się także dobrze znana widzom Puszka Pandory oraz kolejne wyzwania i zadania do wykonania. Widzowie będą mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, np. o to, co porabiają teraz uczestnicy programu oraz jak wygląda życie Marietty i Chrisa po wygranej. Cały program będzie realizowany z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, a uczestnicy połączą się z prowadzącymi za pomocą komunikatorów internetowych.

Program „Hotel Paradise – Powrót do Raju” pojawi się na antenie TVN7 we wtorek 28 kwietnia o godzinie 20:00. Kolejne odcinki będą się ukazywać od wtorku do piątku.


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO