Już niedługo na HBO!

Wychowane przez wilki - jest data premiery serialu Ridleya Scotta na HBO GO. O czym będzie?

Niedawno w sieci ukazał się pierwszy zwiastun serialu zatytułowanego „Wychowane przez wilki”. Jest to nowa produkcja science fiction wyprodukowana przez Ridleya Scotta. Serial ukaże się na platformie HBO GO już 4 września 2020 roku. Z kolei na HBO będziemy go mogli zobaczyć w październiku. Opowie on o dwóch androidach, które otrzymują zadanie wychowywania ludzkich dzieci na tajemniczej i dziewiczej planecie. W pewnym momencie w ludzkiej kolonii dochodzi do eskalacji konfliktów na tle religijnym, które zaczynają zagrażać jej dalszemu istnieniu. Wówczas androidy odkrywają, że sprawowanie kontroli nad ludzkimi wierzeniami jest wyjątkowo trudnym, a także niebezpiecznym zadaniem.

"Wychowane przez wilki"/Materiały promocyjne

Ridley Scott jest producentem serialu. Wyreżyserował również jego dwa pierwsze odcinki. Seria „Wychowane przez wilki” będzie się składać łącznie z dziesięciu epizodów. Warto podkreślić, że jest to pierwszy amerykański serial w dorobku słynnego reżysera.

Szczegóły produkcji

Serial „Wychowane przez wilki” został wyprodukowany przez Scott Free Productions. Poza Ridleyem Scottem funkcję producentów pełnią Aaron Guzikowski, który jest także scenarzystą serialu oraz David W. Zucker, Mark Huffam, Jordan Sheehan i Adam Kolbrenner. Na ekranie zobaczymy między innymi takich aktorów, jak Ivy Wong (znana z filmów „Czarownica 2” i „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”), Amanda Collin („Wybawienie”, „Straszna kobieta”), Abubakar Salim („Fortitude”, „Jamestown”), Winta McGrath („Do nieba”, „Moje wakacje z Rudym”), Niamh Algar („The Virtues”), Jordan Loughran („Emerald City”), Matias Varela („Narcos”, „Point Break – na fali”), Felix Jamieson („The Ghost”), Travis Fimmel („Wikingowie”), Ethan Hazzard („The Long Song”) oraz Aasiya Shah („Z pamiętnika położnej”, „Niezapomniane”). Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nadchodzącego serialu.

Do premiery serialu „Wychowane przez wilki” pozostało jeszcze sporo czasu. To dobra okazja, żeby nadrobić zaległości i obejrzeć inne produkcje wyreżyserowane przez Ridleya Scotta - „Obcy – 8. pasażer Nostromo” oraz „Prometeusz”. Polecamy również słynnego „Łowcę Androidów” z Harrisonem Fordem w roli głównej.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO