Dramat gwiazdy disco polo

Pożar strawił dom Damiana Chlebowskiego z zespołu Cassel

Damian Chlebowski jest założycielem oraz liderem zespołu Cassel, znanego z takich hitów, jak „Nie chcę ranić”, „Nie oddam jej”, „Zwariowałem” czy „Ile miłości”. Popularnego wokalistę w ostatnim czasie dotknęło jednak wielkie nieszczęście - 9 marca w jego domu wybuchł pożar. Najprawdopodobniej przyczyną tragedii było zwarcie instalacji elektrycznej. W wyniku pożaru spłonęło całe piętro domu muzyka. Ogień nie oszczędził wartościowych sprzętów, a także stałych elementów budynku. Na szczęście ani muzyk, ani jego bliscy nie ucierpieli w tym pożarze.

youtube.pl

Chlebowski w wyniku pożaru poniósł przede wszystkim ogromne straty materialne.

Odwołana zbiórka

Zaraz po pożarze Damian Chlebowski zwrócił się do fanów z apelem o finansowe wsparcie i zorganizował zbiórkę pieniędzy w sieci. Twierdził, że jego ubezpieczenie nie pokryje wszystkich strat. Na dołączonych przez niego zdjęciach było widać, jak wielką skalę miały szkody wyrządzone przez ogień. Wokalista napisał na stronie zrzutka.pl:

Kochani jak nigdy nie proszę o pomoc to tym razem sytuacja mnie do tego zmusza, dlatego zwracam się do Wszystkich o pomoc, każda kwota jaką możecie wesprzeć przybliżyć do odbudowy/remontu zniszczonych pomieszczeń.

Po pewnym czasie jednak, akcja została zawieszona. Muzyk wyjaśnił na Facebooku, że zwróci wszystkie otrzymane do tej pory pieniądze:

Edit. Kochani, wszystkie wpłaty zostaną zwrócone. Nie chce zagłębiać się w szczegóły. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Dziękuję że można na Was liczyć !! Jesteście wielcy, nikogo nie chce oszukać. Czyste sumienie jest ważniejsze od tego co mówią ludzie.

Piosenkarz nie wyjaśnił dokładnie, dlaczego ostatecznie zrezygnował ze skorzystania z pomocy od fanów.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO