Charlize Theron powróci w tej roli?

„Mad Max” - powstanie prequel serii o Furiosie

Już od pewnego czasu zaczęły się pojawiać pogłoski, że powstanie kolejny film z serii „Mad Max”, który skupiłby się na postaci Furiosy. W ostatnich dniach doniesienia te potwierdził sam reżyser cyklu, George Miller. Filmowiec zdradził, że rozpoczęły się już wstępne prace dotyczące produkcji prequela filmu „Mad Max: Na drodze gniewu”. Fanów, którzy liczyli na powrót Charlize Theron, może jednak spotkać spore rozczarowanie - okazuje się, że aktorka, która wcielała się w Furiosę w produkcji z 2015 roku, nie wystąpi już w nowym projekcie. Wynika to z faktu, że prequel przedstawi historię młodej wersji Furiosy.

Plakat

Na razie George Miller nie poinformował jeszcze, kto zostanie obsadzony w głównej roli. Pojawiły się jednak pierwsze plotki, według których jedną z najpoważniejszych kandydatek jest Anya Taylor-Joy. Za scenografię i produkcję odpowiadać będą Colin Gibson i John Seale. Ponieważ film znajduje się na razie we wstępnej fazie prac, nie podano jeszcze daty premiery nowej produkcji.

Bariera nie do przebicia

George Miller w ostatniej rozmowie zdradził, że scenariusz filmu „Mad Max: Furiosa” powstał jeszcze w trakcie prac nad „Mad Max: Na drodze gniewu”. Celem takiego zabiegu było umożliwienie Charlize Theron dogłębnego poznania przeszłości swojej bohaterki, które miało zaowocować lepszym przygotowaniem do roli. Okazuje się, że reżyser początkowo w prequelu chciał obsadzić Theron w roli młodej Furiosy. Jednak nawet zaawansowana technologia nie pozwoliła na zrealizowanie filmu z udziałem aktorki:

Przez bardzo długi czas myślałem, że wykorzystamy technologię CGI do odmładzania aktorów. Ale nie wydaje mi się, żebyśmy byli już w tym miejscu. Pomimo dzielnych starań ekipy „Irlandczyka” wciąż jesteśmy w dolinie niesamowitości.

George Miller na razie nie umiał odpowiedzieć na pytanie, kiedy rozpoczną się zdjęcia do prequela „Mad Maxa”. Z powodu pandemii koronawirusa musiał przerwać prace nad innym filmem, „Three Thousand Years of Longing”. Dopóki nie ukończy zdjęć do tej produkcji, nie będzie mógł rozpocząć prac nad „Furiosą”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO