Powstanie musical o życiu księżnej Diany. Kiedy premiera? Kto zagra?

Księżna Diana to jedna z najbardziej zapamiętanych postaci w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Piękna, dobra, szlachetna i kompletnie zakochana w swoich dzieciach. Nie bała się podejmować ryzyka i chętnie pomagała tym, którym pomoc była potrzebna. To ona doprowadziła do prawdziwego przełomu w tej rodzinie i to ją kochały miliony. To właśnie ona skradła miliony serc – nie tylko w samej Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. Teraz będzie można zobaczyć jak wyglądało życie księżnej Diany, z czym musiała się zmierzyć, a wszystko to przedstawione w formie musicalu, który wyreżyseruje Christopher Ashley.

Zobacz także: boom na lata 80

Wszyscy wiemy jak skończyło się jej życie i z czym się zmagała. Mowa oczywiście o tym, że książę Karol zdradzał ją z Camillą Parker Bowles – swoją pierwszą miłością, z którą obecnie jest w związku małżeńskim. Jak Diana sama podkreślała:
„Zawsze byliśmy w tym związku we troje. I to zmieniło wszystko.”

W rolę księżnej Diany wcieli się aktorka musicalowa – Jeanna de Waal, a księcia Karola odegra Roe Hartrampf. Jego obecną żonę Camillę zagra Erin Davie, a królową Elżbietę II – Judy Kaye. Za muzykę odpowiedzialny będzie duet – Joe DiPietro i David Bryan.

Premiera musicalu „Diana” została zapowiedziana na 31 marca 2020 roku. A wy lubicie musicale?

Zobacz także: Gosling zagra w nowym filmie o Thorze?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO