Trafi na Netflix?

Rocketman – powstanie kontynuacja filmu o Eltonie Johnie. Nowy dokument trafi na Netflix?

Nakręcony w 2019 roku film „Rocketman” okazał się dużym sukcesem. Biograficzny musical opowiadający o życiu Eltona Johna zgromadził przed ekranami wielu widzów na całym świecie. Okazuje się, że rozpoczęto właśnie prace nad kontynuacją filmu wyreżyserowanego przez Dextera Fletchera. Będzie on dokumentem zawierającym niewykorzystane w poprzedniej produkcji wątki z życia artysty i najprawdopodobniej zostanie udostępniony za pośrednictwem platformy Netflix. Film z pewnością będzie niezłą gratką dla fanów słynnego muzyka, a także osób, które zainteresowały się jego twórczością po obejrzeniu „Rocketmana”.

Rocketman / Materiały prasowe

Na razie nie jest znana dokładna data premiery nowego filmu – prawdopodobnie nastąpi ona na początku 2021 roku. Ma ona nosić tytuł „The Pillard Of Hercules”, a za jej stworzenie odpowiada gitarzysta Davey Johnstone. Muzyk prowadzi właśnie rozmowy z platformą Netflix w celu udostępnienia filmu za pośrednictwem platformy.

Historie wielkich muzyków

Od czasu powstania poświęconego Freddiemu Mercuremu filmu „Bohemian Rhapsody” w kinie powstał trend na ekranizowanie biografii słynnych muzyków. Jego następcą był właśnie „Rocketman”. Wprawdzie stworzony przez Dextera Fletchera film przedstawia całkowitą historię życia i kariery Eltona Johna, ale jeden z jego bliskich współpracowników postanowił opowiedzieć pewne historie z życia wokalisty, których nie udało się zawrzeć w „Rocketmanie”. Tym razem jednak nowa produkcja nie powstanie w konwencji musicalu, ale będzie filmem dokumentalnym. Jak podaje „The Sun”, nowy dokument zatutyłowany „The Pillars Of Hercules” ma ukazywać realia tras koncertowych, które Elton John odbywał w latach siedemdziesiątych. Widzowie będą więc mogli zobaczyć archiwalne wypowiedzi muzyka, współpracujących z nim artystów oraz nie ukazywane dotąd nagrania z koncertów.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO