Borys Szyc zapowiada nowe odcinki

„Kierunek: Noc” - 2. sezon oficjalnie potwierdzony!

Dla fanów serialu „Kierunek: Noc” mamy dobrą wiadomość – Netflix oficjalnie ogłosił, że powstanie drugi sezon cieszącej się popularnością produkcji. Platforma poinformowała o tym za pomocą opublikowanej w sieci krótkiej zapowiedzi, na której można zobaczyć aktorów występujących w serialu, między innymi Borysa Szyca oraz Ksawerego Szlenkiera. Wiadomo już, że drugi sezon również będzie powstawał pod kierunkiem Jasona George’a, który odpowiada nie tylko za produkcję, ale także za scenariusz do serialu. Twórcy na razie nie zdradzili szczegółów fabuły nowej odsłony, ani planowanej daty jej premiery. Nie nastąpi ona zapewne wcześniej, niż w 2021 roku.

"Kierunek: Noc"/Materiały prasowe

Twórca serialu, Jason George nie ukrywał, że podchodzi z entuzjazmem do wyprodukowania kolejnych odcinków:

Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji „Kierunek: Noc”. Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia o dalszych losach naszych bohaterów.

Ucieczka w mrok

Pierwszy sezon „Kierunku: Noc” opartego na powieści Jacka Dukaja rozpoczyna się w momencie, gdy pojawia się zaskakujące zjawisko słoneczne. Sprawia ono, że promienie słońca zaczynają niszczyć wszystko, co napotkają na swojej drodze. W tym czasie nad ziemią przelatuje nocny lot z Brukseli. Załoga wraz z pasażerami postanawia obrać kurs na pogrążony w mroku zachód, żeby uchronić się przed pewną śmiercią. Na pokładzie samolotu znajdują się pasażerowie o wielu narodowościach i pochodzący z różnych grup społecznych. Krytyczna sytuacja sprawi, że połączy ich desperacka chęć przetrwania za wszelką cenę. „Kierunek: Noc” okazał się wielkim sukcesem Netflixa i osiągnął świetne wyniki oglądalności nie tylko w naszym kraju, ale również na świecie. Warto zaznaczyć, że znalazł się w zestawieniu Top 10 Netflix Polska. Nic więc dziwnego, że platforma zdecydowała się kontynuować serial.

Czas oczekiwania na premierę drugiego sezonu „Kierunku: Noc” możecie wypełnić obejrzeniem trzymających w napięciu thrillerów „Wróg numer jeden” oraz „Locke”. Mocnych wrażeń dostarczy wam również film „Mroczne miasto”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Żaden krem z filtrem nie uchroni Cię przed tym słońcem. Kierunek: Noc powróci z drugim sezonem.

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO