Co dalej z serią?

Piraci z Karaibów 6. Margot Robbie wyznała, że Disney rezygnuje z pomysłu

Od dłuższego czasu krążyły wieści o tym, że Margot Robbie ma zagrać główną rolę w firmie "Piraci z Karaibów 6". Aktorka skomentowała te doniesienia w nowym wywiadzie dla portalu "Vanity Fair". Okazuje się, że mini-reboot z Robbie nie dojdzie do skutku. 

wikimedia.org

Piraci z Karaibów 6 - film nie powstanie

Portal "Vanity Fair" opublikował dość obszerny tekst o Margot Robbie, w którym znajdują się wypowiedzi aktorki. Padł tam m.in. temat filmu "Piraci z Karaibów 6". Film ten miał być mini-rebootem serii z aktorką w roli głównej. Jak się okazuje - projekt umarł, a film nie powstanie, jak powiedziała sama Robbie: 

Mieliśmy taki pomysł, nad którym pracowaliśmy jakiś czas temu, aby był to film z kobietami w roli głównej, ale nie tylko. Po prostu inny rodzaj historii w tym świecie, co według nas brzmiało całkiem fajnie. Chyba po prostu nie chcieli go zrealizować.

Pomysł ogłoszono w 2020 roku - była to idea kontynuacji serii i reboota bez Jacka Sparrowa. Jednym z dwóch projektów mieli zająć się Ted Elliott i Craig Mazin. 

Póki co nie wiadomo, jaka będzie przyszłość popularnej serii. Czy Depp jednak da się przekonać do powrotu do swojej roli? 

 Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO