„Sprzedajcie tego klauna”

Piątek zirytował kibiców – Polak pod ostrzałem krytyki

Krzysztof Piątek z pewnością nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych – Polak jest w dość słabej formie i rzadko strzela bramki. Napastnik spotyka się z coraz głośniejszymi głosami krytyki – zniecierpliwieni kibice ciągle pamiętają fenomenalny poprzedni sezon piątka. Seryjnie strzelane bramki i świetne występy zaprocentowały transferem do AC Milan, w którym Polak niestety przestał błyszczeć. Oliwy do ognia dolał sam zawodnik, który udzielił kontrowersyjnego wywiadu dla TVP Sport – włoscy fani są na niego wściekli.

AKPA

Polak podczas wywiadu był bardzo pewny siebie – określił swoje cele i wartość, którą chce osiągnąć. Napomknął też o ewentualnym transferze – to właśnie te wypowiedzi wywołały irytację włoskiego klubu.

Piątek przesadził?

Kontrowersyjna wypowiedź padła podczas wywiadu, którego napastnik udzielił dziennikarzowi TVP Sport – Jackowi Kurowskiemu:

Chodzi o to w piłce, aby cały czas stawiać nowe cele. Kosztowałem teraz 38 milionów i chcę zrobić wszystko, aby przy następnym transferze było 60-70 milionów

Internet zawrzał po tej wypowiedzi – była ona tłumaczona na wiele języków i nie uszła uwadze fanów AC Milan. Złośliwi wytkali Piątkowi, że obecnie nie jest wart nawet kwoty, za którą włoski klub sprowadzał go do Mediolanu. Wśród wypowiedzi fanów można znaleźć też dużo mocniejsze wypowiedzi:

Sprzedajcie tego klauna, tęsknię za Cutrone, jego miłością do barw i jego pasji na boisku

Wśród włoskich kibiców coraz popularniejszy jest także hashtag #PiatekOut, który zachęca władze klubu do sprzedania polskiego napastnika. Coraz głośniej mówi się o powrocie do AC Milan szwedzkiego gwiazdora – Zlatana Ibrahimovica. W składzie Rossonerich znajduje się także dwóch innych napastników – Rebic i Leao. Zniecierpliwione nieskutecznością Piątka mają być też władze klubu, które rzekomo rozważają wypożyczenie napastnika. Część internautów broni reprezentanta Polski – zauważają oni, że sportowa ambicja jest niezwykle ważna. Wśród przychylnych Piątkowi głosów można znaleźć też głosy krytyki skierowane wprost do AC Milan, które prezentuje się w obecnym sezonie wyjątkowo przeciętnie. Piątek zanotował ostatnio trafienie w meczu z Izraelem – być może będzie to początek przełamania snajpera, na które czekają zarówno polscy, jak i włoscy kibice.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO