Kolejny polski serial na Netflix

Pewnego razu na krajowej jedynce. Zwiastun i data premiery

To już kolejny polski serial, który będzie można oglądać na platformie Netflix. Tym razem dostaniemy coś na kształt komedii kryminalnej, a produkcja nosi tytuł "Pewnego razu na krajowej jedynce". W sieci dostępny jest nie tylko zwiastun tej produkcji, ale również data premiery i jak się okazuje - jest ona naprawdę bardzo bliska. 

Materiały promocyjne serialu

Pewnego razu na krajowej jedynce - zwiastun i data premiery

Serial "Pewnego razu na krajowej jedynce" to produkcja, która ma opowiadać o grupie skonfliktowanych nieznajomych, która przypadkowo rusza w podróż autem, które zostało wcześniej użyte w napadzie na bank. W aucie znajdują się dwa miliony złotych. Jak można się domyślić - pasażerowie postanawiają, że zatrzymają te pieniądze. Ale przecież przestępca, do którego one teraz należą, nie odpuści tak łatwo i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odzyskać swój łup. Netflix nową produkcję opisuje jako czarną komedię, ale czy faktycznie tak będzie? Będziemy mogli się o tym przekonać szybciej, niż mogłoby się wydawać. Premierę zapowiedziano bowiem na... 1. grudnia. 

W obsadzie serialu zobaczymy Juliusza Chrząstowskiego, Annę Ilczuk, Łukasza Garlickiego, Jaśminę Polak, Mateusza Króla, Michała Sikorskiego czy Maję Wolską. Reżyserami serialu są Grzegorz Jaroszuk i Jakub Piątek, a autorką scenariusza została Dorota Trzaska.  


Premiera serialu "Pewnego razu na krajowej jedynce" już 1 grudnia 2022 roku na platformie Netflix. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO