Peaky Blinders – 5 sezon już niedługo na Netflixie. Czytaj więcej na Spokeo.pl

Netflix w 2019 rozpieszcza swoich widzów. Na platformie zadebiutowały między innymi 2 sezon Mindhuntera i 3 sezon Stranger Things. Fani czekają również na pozostałe tegoroczne premiery – światło dzienne ujrzeć ma między innymi wyczekiwany Wiedźmin. Wszystko wskazuje na to, że serialowa jesień będzie naprawdę gorąca. Do jednych z najciekawszych tytułów należy też z pewnością 5 sezon Peaky Blinders, który ukaże się na Netflixie już wkrótce.

tvguide.com

Kiedy premiera 5 sezonu Peaky Blinders?

O dużym szczęściu mogą mówić Brytyjczycy - premiera pierwszego epizodu nowego sezonu miała tam premierę już 25 sierpnia.  Światowa premiera na Netflixie zapowiedziana jest na 4 października. Do tego czasu serialowi maniacy mogą nadrobić zaległości w pozostałych produkcjach. Na razie polskojęzyczni widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość – oficjalne informacje wskazują jednak, że będą to oczekiwania nagrodzone wyjątkowo hojnie. 


 Czego się spodziewać?

5 sezon zabierze nas w lata 30. XX wieku. Po raz kolejny odwiedzimy Wielką Brytanię w okresie międzywojennym. Na wydarzenia z 5 sezonu mają mieć jednak wpływ historyczne realia – wzrost sympatii dla partii nazistowskich, wielki kryzys i napięcie międzynarodowe. Krajem i całym światem targa wspomniany Wielki Kryzys – to właśnie w jego troficjalny zwiastunakcie Tommy Shelby poznaje ekscentrycznego polityka – Mosleya, który ma dla niego propozycję nie do odrzucenia. Jaki będzie ten sezon? Niebawem się przekonamy. Póki co pozostaje nam:

 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO