To będzie wojna

Opowieść Podręcznej - pojawił się zwiastun 4. sezonu! Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Widzowie serialu "Opowieść podręcznej" w końcu dostali to, na co czekali. Pojawił się bowiem zwiastun, który promuje 4. sezon serialu, który ma opowiedzieć o dalszych losach June. Stacja Hulu podała również datę premiery nowych odcinków serialu, który powstał na podstawie słynnej powieści Margaret Atwood. Co tym razem zobaczymy w produkcji? 

Zwiastun 4. sezonu "Opowieści podręcznej" 

Oto doczekaliśmy się zwiastuna 4. sezonu serialu "Opowieść podręcznej", który opowiada o społeczeństwie, które kontrolowane jest przez radykalnych fundamentalistów religijnych, w których kobiety są tylko żywymi inkubatorami. 

Materiały promocyjne serialu

Okazuje się, że w nowych odcinkach główna bohaterka postanawia przejść do działania, a to prawdopodobnie będzie początek końca Gileadu. 

Stacja Hulu już pokazała swoim fanom nowy zwiastun, a jednocześnie zapowiedziała datę premiery. Ze zwiastuna możemy dowiedzieć się, że ruch oporu szykuje się do wielkiej i prawdziwej wojny ze swoimi oprawcami. June ma szansę zrobić prawdziwą rewolucję i uwolnić kobiety z patriarchatu. 

W Internecie pojawił się także opis nadchodzących 10. odcinków serialu: 

W nadchodzących 10 odcinkach serialu June (Elisabeth Moss) zaatakuje Gilead jako zaciekła przywódczyni rebeliantów, ale ryzyko, które podejmie, przyniesie nieoczekiwane i niebezpieczne nowe wyzwania. Jej dążenie do sprawiedliwości i zemsty grozi pochłonięciem i zniszczeniem jej związków z ludźmi, których kocha. Kontynuacja zaczyna się tam, gdzie skończył się ostatni sezon - rozpoczęciem walki o wolność z Gileadem. Ryzyko, które podejmie główna bohaterka, przyniesie nieoczekiwane i niebezpieczne nowe przeszkody na jej drodze, pragnienie sprawiedliwości i zemsty zagrozi pochłonięciem i zniszczeniem jej najważniejszych relacji.

Nowe odcinki pojawią się na Hulu już 28 kwietnia 2021 roku. Dzięki platformie HBO GO prawdopodobnie w podobnym czasie pojawią się również w Polsce. 

W rolach głównych nadal zobaczymy Elizabeth Moss, Josepha Fiennesa, Samirę Wiley i innych, znanych nam z poprzednich części, aktorów. W 4. sezonie pojawią się również nowi bohaterowie np. Pani Keyes, która grana będzie przez Mckennę Grace. 

Sprawdźcie koniecznie zwiastun: 

Przypominamy, że został już zamówiony 5. sezon serialu, a prace nad nim trwają, więc zapewne 4. sezon to będzie dopiero początek wielkiej wojny. 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO