Trwają rozmowy o zakończeniu

Opowieść podręcznej - trwają rozmowy nad zakończeniem serialu

"Opowieść podręcznej" to serial, który bije wszelkie rekordy popularności. Zarówno na Hulu, jak i na HBO GO. Jest jednak bardzo możliwe, że wkrótce zobaczymy oficjalne zakończenie produkcji. Jak zdradził szef platformy Hulu - trwają właśnie rozmowy nad tym, aby zakończyć serial na 5. sezonie. Dlaczego ktoś chciałby tak szybko kończyć tak wielki hit?  

Materiały promocyjne serialu

Opowieść podręcznej - trwają rozmowy o zakończeniu serialu 

Bez wątpienia Hulu miało złoty strzał, zajmując się ekranizacją "Opowieści podręcznej". Ale nic, co dobre, nie trwa wiecznie. Jak się okazuje - zarówno szefowie platformy, jak i ekipa, prowadzą rozmowy na temat zakończenia serialu. Jak zdradził jeden z szefów Hulu, Jordan Helman, w rozmowie z Deadline, rozmowy są na zaawansowanym etapie: 

Sukces "Opowieści podręcznej" pozostaje dla nas najważniejszy. To powiedziawszy, jest dla nas najważniejsze też to, by zamknąć serial pod względem twórczym w taki sposób, który wydawałby się naturalny. Dlatego jesteśmy w ciągłej komunikacji, dosłownie teraz, rozmawiając z Bruce'em [Millerem], Lizzie [Moss] i Warrenem [Littlefieldem] o tym, jak najlepiej zakończyć "Opowieść podręcznej". Nie znaleźliśmy jeszcze odpowiedzi. Wyobrażam sobie, że będziemy w stanie odpowiedzieć na to pytanie w nadchodzących miesiącach

Jak dodał Jordan Helman - scenarzyści mocno pracują nad wątkami z 5. sezonu. Szkoda byłoby się jednak pozbywać tego serialu, bo 4. sezon oglądało o 32% więcej osób, niż poprzedni, co czyni "Opowieść podręcznej" najpopularniejszym serialem na platformie w historii. 


Sytuacja jest na tyle ciekawa, ponieważ Hulu szykuje już sequel serialu, czyli "Testamenty", które oparte będą na kolejnej książce Margaret Atwood. Akcja serialu ma się dziać 15 lat po historii June Osborne: 

Rozmowy wokół "Testamentów" są powiązane z rozmowami dotyczącymi "Opowieści podręcznej". Praca Margaret Atwood stała się niezwykle ważnym wyznacznikiem marki dla nas w Hulu, dlatego chcemy zapewnić, że świat "Testamentów" przedstawimy w sposób, który będzie wydawać się naturalny w stosunku do pracy, która już została wykonana na platformie. Te dwa pytania są ze sobą powiązane. Narodziny "Testamentów" na Hulu i ewentualny koniec "Opowieści podręcznej" są powiązane, a my to właśnie rozpracowujemy

Według szefa platformy najważniejsze jest, aby pomiędzy tymi dwoma projektami zachować "integralność twórczą". Serial nie będzie rozwlekany i przedłużany na siłę, aby jak najwięcej na tym zarobić. Ma być spójnie, dobrze i zakończone w odpowiednim momencie. 

To, że 5. sezon będzie ostatnim, sugerowało się już od jakiegoś czasu. Jak będzie ostatecznie? Czas pokaże. 

Póki co wszystkie 4. sezony można oglądać na platformie HBO GO.

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO